Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti miért csináljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti miért csináljátok sokszor azt, hogy egy buliban smároltok egy csajjal, netán szexeltek is, de elég romantikus az egész, aztán soha többé nem keresitek?

Figyelt kérdés

- Az nem lehet az oka, hogy nem tetszik a lány, mert ha nem tetszene akkor ez sem történt volna.

- Ittasak voltatok: ez szintén hülyeség, mert szertintem egy kis pia nem torzítja el annyira a látásotokat hogy egy ronda csajt szépnek lássatok...


Tehát mi az oka hogy ezt eljátszátok sok csajjal? De akkor abban a pillanatban mindíg úgy tesztek mintha komolyan gondolnátok, és nem csak mondjátok, hanem látszik a szemetekből...aztán elmúlik a varázs.

elég érdekes :D várom a válaszokat :)


2011. máj. 5. 15:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Azért, mert a férfiak legnagyobb része kétszínű, és annak érdekében, hogy szexuálisan ki tudjon elégülni, még az érzelmeket is képes megjátszani, hogy így úgymond "meghódítsa" a naiv kislányokat.
2011. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Romantikusnak azért nem mondanám.

Az a lány, aki így elsőre odaadja magát, az nem kell igazi kapcsolatra. De ezt neki is tudni kell. Ehhez ketten kellünk.

2011. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
54%
A pillanat romantikus, az nem hazugság. Am meg szexet akarunk, megkaptuk, minek keressük még? :D
2011. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Így van,sőt,mások ennél ezerszer aljasabb dolgokat is elkövetnek,és határok nélkül megjátszák magukat csak azért,hogy megkapják,amit akarnak.A férfiak jelentős része ilyen,persze most nem általánosítok,de inkább ez a jellemző manapság.
2011. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%

"Így van,sőt,mások ennél ezerszer aljasabb dolgokat is elkövetnek,és határok nélkül megjátszák magukat csak azért,hogy megkapják,amit akarnak."


Igen, a férfiak megjátsszák magukat, ha szexet akarnak.

A nők minden másért.

Ki az aljasabb?

2011. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Ja és a szexét se játszanánk meg magunkat, ha nem kellene...
2011. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Ez így igaz általában rendesen megjátsszuk magunkat. Egyébként a kis pia tényleg nem de a sok az már annál inkább. Én személy szerint már több nővel is eljátszottam hogy szerelmes vagyok a bulikban, elhitték. Van aki még akkor este meg volt, van aki nem. Egyiknek sem válaszoltam mikor keresett, túl könnyen adták magukat. Köcsög vagyok? Az. Érdekel? Nem.
2011. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

hát érdekes a helyzet:ha nem csinálnák ezt a fiúk akkor lehet nem lenne(vagy csak nagyon elenyésző számú) olyan aki ott helyben lesmárolna titeket meg szexelne veletek-mert épp boldogan sétálgatna a korzón kézenfogva azzal a másik lánnyal akivel még x éve jött össze egy bulin.Főleg az ilyen ágyról ágyra járó fiúk vetemednek ilyenre rendszeresen akik ezt sportból csinálják szal egyáltalán nem arról volt szó hogy Cupido/Amor vagy kicsoda vastag nyillal lövöldözne.


Én fiúként például alapból nem veszem komolyan ha olyasvalaki lány kivel szinte először találkozok egy partin már kicsimnek szívemnek meg istentudja minek becéz mert feltételezem hogy sok embernek indított már így szal semmi különöset nem lát igazán bennem,kár hitegetnem magam a szép szavak hallatán.

2011. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
35%
Egyetértek az előzővel. Bár én ilyenkor ha bejön a lány befűzöm egy egyéjszakásra.
2011. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Én is, de kb. annyit is ér.
2011. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!