Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy lány a szemembe néz (én is lány vagyok)?

Figyelt kérdés
Mit jelent ha egy másik lány az utcán a szemembe néz, pár másodpercig egymás szemébe nézünk, majd elfordul? Szimpla társadalmi kérdése, nem vagyok leszbi! Ha egy lány a szemembe néz, mindig ő fordul el előbb. Ez mért van? 16 l
2011. máj. 6. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
csak elbambult, én is szoktam ilyet
2011. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen, sőt olyan is h bambultam, se kép se hang, és azt vettem észre, hogy a szemem valójában egy másik nő dekoltázsán csüng. A képet nem fogta az agyam, mert nem ott jártam de elég ciki volt.... :) :)
2011. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit.
2011. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és miért kapják el a tekintetüket, mindig előttem? én sem bámulok, csak ránézek, majd elfordulok. de ők meg elkapják a tekintetük...
2011. máj. 8. 22:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert az emberek nem szeretnek közel kerülni a másik emberhez. Ha megfigyeled az utcán sosem néznek egymásra satöbbi. Meg elég illetlen belebámulni a másik pofájába huzamosabb ideig. De mit akarsz ebből kihozni?
2011. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szépnek is tarthat,attól még nem lezbi,hogy megnéz egy másik lányt/nőt.23N
2011. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmit nem akarok kihozni, lehet hogy ez csak szokatlan még nekem. Mostanában nőtt kicsit az önbizalmam, így rá merek nézni idegenekre az utcán, eddig nem nagyon. Biztos ez csak most tűnt fel nekem :)
2011. máj. 21. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:

egy 16 éves agresszív nőstény vagy :D

egy másik szemébe bámulni vagy kapcsolatfelvétel vagy a támadás jele :D :P

2011. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!