Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy ismeretlen lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ismeretlen lány a suliból állandó jelleggel a szemembe néz, az jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Van egy lány, nem ismerem igazán, csak látásból, nekem nagyon tetszik, és ahányszor meglátjuk egymást a folyosón, a szemembe néz (ez kb. 3-4Mp)...ez jelenthet valamit, vagy csak én gondolok ilyen baromságokat?

Ui.: állandó jelleggel! még nem volt olyan hogy ne nézett volna mikor összefutottunk


2011. márc. 25. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
bejössz neki
2011. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ohh hát velem is ez van és szerintem jelenthet valamit gondolom tetszel neki:)

mert van egy srác aki nekem is tetszik és ahányszor el megyek mellete állandoan egymásra nézünk ugyhogy ugyan ebbe vagy te is szerintem TETSZEL neki:):):)

2011. márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen, erre én is gondoltam...

...nem is lenne rossz*.*

2011. márc. 25. 16:11
 4/6 anonim ***** válasza:
hát akkor jo szerintem hivd el randira vagy valamit csináljatok együtt:)
2011. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ja és még 1 probléma :(...mivel nem ismerem, nem látom azt a helyzetet hogy leszólíthatnám....tehát nem tudok mihez hozzászólni :S

nem az a baj hogy félek, csak nincs mihez :S

2011. márc. 25. 16:41
 6/6 anonim válasza:
Ugyanmar,mikor mentek el egymas mellett a folyoson "valahova mashova nezel es picit hozzaersz" aztan bocsanatot kersz meg minden es szepen elkezdtek beszelgetni,megismered...valami hasonlo uroggyel emni fog ;)
2011. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!