Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tenyleg szakitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tenyleg szakitott a baratnojevel, vagy csak azert mondta, hogy engem " becserkesszen"?

Figyelt kérdés

Regebb ota ismerek egy fiut, aki 30 eves, es az egyik buliba udvarolgatott nekem. Ott volt az egyik kozos fiu ismerosunk is, aki miutan eszrevette, hogy udvarolgat nekem, azt mondta neki, hogy XY neked baratnod van, amire azt mondta, hogy mar nincs. Kerdezte tole a srac, hogy meddig jartak, amire azt mondta, hogy egy honapig.

Szerintetek tenyleg szakitottak vagy csak azert mondta, mert be akart engem " cserkeszni"? Illetve azt figyeltem meg, hogy a buli folyaman 3x ia telefonalt valakivel. Szerintetek a baratnojevel vagy massal?

18/L


2011. máj. 6. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyen egy hónapos kapcsolatai vannak, akkor téged se fog komolyabban venni.
2011. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nem lehet megmondani. Kérdezz rá a haverjánál. Bár lehet, hogy ő is átver. Ki tudja?
2011. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most nem tudom, hogy minden kapcsolata ilyen volt-e, de azt tudom, hogy egy olyan csajt ultetett be a kocsijaba, aki arrol hires, hogy lefekudt egy csomo fiuval.

Amugy nem akarok annal a sracnal rakerdezni, mert visszamondana neki.

2011. máj. 6. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Keresd meg a barátnőjét, hogy engedélyt kérj.
2011. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!