Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 30 eves ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 30 eves ferfi hazudna azt, hogy szakitott a baratnojevel, hogyha nem igaz?

Figyelt kérdés
Egy 18 eves csajnak mondana azt, hogy mar nincs baratnoje, holott van?
2011. máj. 6. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a csaj csak úgy akar vele szexelni, ha otthagyja a nőjét. Aztán hazudni könnyebb..
2011. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj az értetlenségemért, de elárulnád, hogy mi köze annak, hogy valaki hazudik a másiknak vagy sem, ahhoz, hogy az illető 30, 20, 40, 50, vagy 60 éves?

32/N

2011. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem csak korfüggő, de miért merült fel h hazudik? Mert ha csak te feltételezed, akkor azt mondom, h minek hazudna, de ha van rá vmi bizonyíték, akkor sincs köze a korához
2011. máj. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Persze! Jól behülyít, hogy megdugjon, aztán úgy lapátra tesz, hogy öröm nézni! ;)
2011. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azert irtam ki, hogy 30 eves, mert nalunk a tini fiuknal szokas azt hazudni, hogy nincs senkijuk es kozbe pedig van; es mivel en nem ismerem a 30 eves ferfiak gondolkodasmenetet, ezert is irtam ki a korat.

Amugy jel ai utalana ra, hogy van baratnoje, az egyetlen dolog, hogy egy este folyaman 3x is telefonalt az illeto ferfi. Hogy kivel, azt nem tudom, de eleg erdekes este 12-1 fele ki massal beszelne, ha nem a baratnojevel?

2011. máj. 6. 22:35
 6/8 anonim ***** válasza:

22:35

Ilyenkor legalább rá kell kérdezni, kivel beszélt ilyen későn. Ez nem kutakodás. Az ilyen időpont feltűnően késő, mondhatni rendkívüli, nyugodtan meg lehet kérdezni, kivel beszélt.

22:24 voltam

2011. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
áááá egy 30 éves férfi sosem hazudna, ha utánanézel még nem volt rá példa a történelemben...
2011. máj. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A harmincas férfiak gondolkodásmenete"


Minden 30-as férfi egyformán gondolkodik és cselekszik, nem is tudom, hogy még miért nem vetted meg A Harmincas Férfiak Egyengondolkodása című című csalhatatlan könyvet.

2013. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!