Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik ti hogy éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti hogy éreznétek magatokat ha egy szórakozóhelyen meglátnád azt a lányt aki tetszik és oda vagy érte a volt pasijával? Kiakadnál rá? Főleg úgy hogy beszéltek is telefonon!

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért akadnék ki rá, ha nem a barátnőm? Joga van azt tenni amit akar.
2011. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval.
2011. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamóca. ***** válasza:

én is egyetértek az elsővel.


+ ne várd hogy veled legyen ha ennyire hisztis vagy.

2011. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még nincs köztünk semmi, akkor csak elkedvetlenednék.
2011. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt ez így! Mondjuk nem tudom, hogy volt pasija volt e vagy csak pillanatnyi, de ott már nem is érdekelt. A csajjal randizgattam smárolgattunk elvoltunk úgy éreztem lehet belőle valami aztán elkezdett kitalálni dolgokat, hogy miért nem talizunk. Kezdtem megunni közben én is találkoztam egy másik lánnyal igaz akkor még nem volt semmi mert még reménykedtem az elsőben. Egyik buliban megláttam egy másik gyerekkel. Odamentem hozzá és megmondtam neki, hogy még jó, hogy én is voltam mással (még reméltem is hogy azt hiszi, hogy szex is volt) aztán megkérdeztem, hogy mégis miért nem tudta azt mondani, hogy NEM vagy hogy HAGYJUK INKÁBB, mert hogy ez nekem így szarabbul esett, hogy rá vártam. Erre ő hogy azért, mert nem akart megbántani. Na ott is hagytam a p*csába számát meg töröltem. Azóta a másik lánnyal meg nagyon jól megvagyunk.
2011. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!