Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok Ti kedvelitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti kedvelitek, ha egy fiú jóval tapasztaltabb és akár 6-10 évvel is idősebb? Mennyi szerintetek a maximálisan tolerálható korkülönbség?

Figyelt kérdés
Megköszönöm, ha írtok kort is a válaszhoz.
2011. máj. 6. 18:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
45%

hm, minden lány ezt mondja, de mégis 25 évesen nekem eddig össz egy csajjal volt dolgom aki 20 alatt volt... (19 volt, szóval nem kell pedofilozni :D)


amúgy szerintem is jó ha a pasi idősebb mivel a lányok korábban érnek :)

2011. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi értelmes és őszinte válaszokat. Szívesen olvasok még további véleményeket Hölgyektől.
2011. máj. 10. 09:00
 13/26 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 12 év a maximum korkülönbség.
2012. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
67%

Én nagyon ráb.sztam az idősebbekkel, szóval bennem kialakult egy önkéntelen félelem, az idősebb pasiktól... Nekem se szexben, se sehogy nem nyújtottak semmi pluszt, sőt, kihasználtak és átvertek, mert gondolom fiatal voltam és hülye és bedőltem minden f.szságnak. Szerintem max 5 év. A korombeliekkel én sokkal jobban kijövök.

21L

2012. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
49%
Max 5 év 19L
2012. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

én 16 éves lányként, maximum egy 10 évvel idősebb pasival jönnék össze. Mivel szűz vagyok, így a szex terén is szeretem a tapasztaltabb fiút.

Egy 15 évvel idősebb pasival viszont azért nem jönnél össze, mert neki már tényleg fontos a szexben, hogy ne kelljen tanítgatnia, hanem hogy a nő is legyen bevállalós, és ne kelljen neki mondani, hogy ez ez, az pedig arra szolgál... Remélem a vége érthető :)

2012. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Baratom es en koztem 6 ev korkulonbseg van es nagyon jo igy. pedig mindig is ugy akartam hogy korombeli legyen a parom... beszelgettem mas nalam idosebb fiukkal is es tetszik, ahhogy gondolkodnak, ahogy a baratom is.

ugyhogy igen, kedvelem, ha egy fiu tapasztaltabb es par evvel idosebb. azon meg nem gondolkodtam, hogy meddig is legyen a maximalis korkulonbseg, de 10 evnel idosebbel mar nem jarnek...

23 L

2012. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
nekem is volt idősebb barátom, 12 év korkülömbséggel, de csak jól kihasznált,s most már félek minden 30as pasitól...
2012. jún. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, és nálam max 5-6 év korkülönbség jöhet szóba. Azért, mert egy harmincas pasi már valószínű, hogy feleséget és a gyerekei anyját keresi. Én is nagyon szeretnék majd egyszer gyerekeket és férjhez menni, de még nem most! Még nem vagyok elég érett egy sokkal idősebb pasihoz, persze később lehet, hogy másképp fogom ezt gondolni. Félreértések elkerülése végett: nem vagyok egy kicsapongó életű, komolytalan, felelőtlen kis csitri, koromnak megfelelően gondolkodom, de szerintem egy átlagos 20 évesnek teljesen mások az elvárásai, igényei, mint egy komoly gondolkodású 30as-40es férfinak.
2012. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Szerintrm a 10 az már sok. Persze ezt sajàt ízlésre mondom , ha valakik megtalaljak egymast es jol erzik magukat teljesen elfogadom es nem itelem el . En izlesemnek max 5 ev a jo
2013. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!