Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok Ti kedvelitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti kedvelitek, ha egy fiú jóval tapasztaltabb és akár 6-10 évvel is idősebb? Mennyi szerintetek a maximálisan tolerálható korkülönbség?

Figyelt kérdés
Megköszönöm, ha írtok kort is a válaszhoz.
2011. máj. 6. 18:39
1 2 3
 21/26 Bratilla ***** válasza:
Én mindig kiakadtam azon, ha egy pár között 10 év korkülönbég van. El sem tudtam képzelni, mit látnak egymásban. Erre beleszerettem egy nálam majd' 15 évvel idősebb férfiba. Szerintetek annyi még beleférhet? :/
2013. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
89-es vagyok, párom 85-ös, tökre egy szinten vagyunk, elég nagy a harmónia, és nagyon jól kijövünk egymással. Sokszor el is felejtem, hogy ennyivel idősebb nálam. Nekem ez a korkülönbség pont jó, idősebbel, mondjuk 30 felettivel nem szívesen próbálkoztam volna egyáltalán... faterom is megszólt volna szerintem. A korombeliekkel meg már rég feladtam a küzdelmet.
2013. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Meg nem volt kapcsolatom, de szerintem a 6ev nem sok. Csak fiatalabb ne legyen, mint en. :D

18/l

2013. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

én mindig azt gondoltam, hogy idősebbel, tapasztaltabbal...

erre összejöttem egy 33 évvel idősebbel és minden tökéletes..már lassan 5 éve vagyunk együtt

26L

2013. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Korban nálam eddig elég nagy volt a szórás, volt egy nálam fiatalabb barátom is, én akkor voltam 18, ő 15. Volt egy, meg két évvel idősebb is nálam. és 5 és 10 évvel idősebb is (utóbbi kettő is, egyszer 18 évesen, egyszer most nemrég.

De csak mostanában jöttem rá (épp nem keresek komoly kapcsolatot), hogy az igazi zsánerem a harmincas elvált apuka... Na mindegy, a korkülönbség szerintem nem akadály. De jobbára 33-34 alatt keresgélek, mert megállapodni olyan mellett szeretnék, aki még nem volt házas. Aki pedig 35-40 évesen még nem volt házas az vagy munkamániás, vagy valami gond van vele.


25/N

2013. febr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
nekem kifejezetten az a nálam több évvel idősebb pasik jönnek be :S :)
2013. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!