Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétvégén bulizni megyek. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén bulizni megyek. Nem ártana egy pasi mostmár! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom elég gáz kérdés de... 17vok és még nem volt pasim :S. 153cm vagyok és kb 56kg nem egy modell alkat :S.
2009. márc. 9. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tök gááááááááz vagy. De ha bedörzsölöd a homlokod lisztel, akkor tuti hogy az összes pasi rád fog szállni. :)


De mielött még komolyan vennéd amit írtam, legyél türelmes, majd csak lesz valaki ha nyitott vagy rá. Ha úgy érzed duci vagy akkor meg fogyózz, de csak akkor ha ettöl jobban érzed magad és önbizalmat ad.

2009. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pl soha nem pasiztam buliba...Ott valahogy nem komoly kapcsolatot keresnek a srácok!
2009. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
erre nem lehet felkészülni! vagay fog valaki tetszeni azon az estén vagy nem.. nem lehet ezt erőltetni
2009. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

mert hálazégnek a nők komoly kapcsolatért mennek buliba....

persze kivételek vannak szóval hajrá ;)

2009. márc. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!