Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pasi, a párotok őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi, a párotok őszintén szerethet, ha azt mondja hogy miattam ne kellj fel korán, tudunk találkozni hétvégén is, vagy én hívom és kérdi nem lesz sok? Mert lefogy a kártyád?

Figyelt kérdés
persze ő hív mindig és sokat, de számlás, de mondja hogy nem rajtam fog spórolni, meg hogy úgyis kedvezményesen hív, meg hogy a pénzéből ez simán kijön.
2010. nov. 9. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nem azt jelenti hogy szeret e vagy sem, ennek nem sok köze van hozzá.


Ezt hívják embernek, aki képes gondolkodni odafigyelni az apróbb dolgokra is, hogy pihenj fáradt lehetsz sok lesz a telefon a számla stb...ő egy gondolkodó ember.

2010. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tehát figyelmes és megértő :)
2010. nov. 9. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
pontosan! :)
2010. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szóval az hogy szeret e az ebből nem derül ki ez nem elég hozzá ezt akartam mondani kifejezni.


Ezt neked kell érezned hogy amikor együtt vagytok az milyen és akkor mivan...Nem azt mondom hogy nem szeret de ezt érezned kell majd...

2010. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én pont az ilyen nem muszáj jönni, meg nem lesz sok a számlád? miatt gondoltam azt h esetleg nem szereti ha a csaj hívja őt, esetleg kiábrándul, de lehet nem azért mnodta ezeket. Néha nem egyformán látszik lelkesnek, nem mindig mutatja ki h szeret, bár ő mondta h nem tudjak imutatni, de ez minden kapcsijában így volt és nem tudja mért, de nem akar emiatt elveszteni.
2010. nov. 9. 17:36
 6/8 A kérdező kommentje:

néha azt érzi h én többet érdemlek, h jó vagyok hozzá

lehet tényleg frusztrált, és örül h ilyen csaja van mint én?

nem mintha nagy szám lennék, de talán neki mégis az vagyok?

2010. nov. 9. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Emiatt nem is kell hogy elveszítsen és te sem őt. Ez aggódás és figyelmesség ahogy te is írtad.


Lehet ő egy ilyen fajta aki nehezen nyílik meg, és nehezen mutatja ki az érzéseit vagy mondja ki.


Légy te a szókimondóbb, és utáne lehet ő is mondani fogja , lehet nem biztos az érzéseiben, de ha te biztosítod arról, hogy te szereted és hogy ő kell neked akkor ő is bátrabb lesz és mondani fogja.

2010. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ő mondta hogy bízik bennem, meg hogy nem féltékeny, inkább azt nem szereti ha egy lány féltékenységi hisztit rendez, meg azt sem ha a nyakán vannak túlságosan. Meg fél hogy megbánt ah idegségével. De most hogy tudja hogy azért nem bíztam benne, mert nem ovltam biztos abban, hogy szeret, hogy tudja e magáról mit érez, mert néha nem nagyon mondja vagy mutatja ki, így megértette a bajomat. Én meg rájöttem, hogy csalódott sokszor, és nem akarja ugyanazt a hibát elkövetni, nem akar féltékenykedni, pedig tudom h néha az tud lenni, persze csak ha oka lenne rá látszólag,

inkább magába folytja, de ő nem kapar jobban, ha egy csaj elérhetetlen, inkább kell neki a törődés, meg nem szeret olyannal lenni kai meleltt csupa idegeskedés az élet. Másként gondolkozik már, talán van kis önbecsülése. Nekem viszont önbizalmam nem sok van, ezért lehetek féltékeny vagy bizalmatlan. A lényeg hogy ő sose csalt meg senkit, és elhagyni se azért hagyott el lányt, mer más miatt, vagy mert már nem szerette, hanem vagy megcsalták, vagy kihasználták stb.

Lehet csak óvatos, és nem tudja jól megfogalmazni mit érez? De ettől függetlenül még lehet tudja mit akar, max fél tőle. De persze becsípve sokkal vidámabb, felszabadultabb, rámenősebb, talán őszintébb is. Amúgyis őszinte, de így legalább meg is beszélünk mindent. És meg tudtam fogalmazni mi az ami nyomasztja őt, és ez jhó út volt az önismerete felé, és hálás volt érte h segítettem neki, magunkon, ettől úgy éreztem hogy mégszorosabb lett

köztünk a kapocs. Egyszer mondta azt nekem, hogy az a legnagyobb ajándék neki, hogy végre megbízom benne, és hogy nyugodtan hagytam elmenni a haverjaival, barátjával sörözni mikor nem voltam vele.

2010. nov. 9. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!