Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha felvettem valakit facebookr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felvettem valakit facebookra, akkor milyen indokból kifolyólag írhatnék rá, részletek lent?

Figyelt kérdés
Szoval ez a valaki egyik ismerősömnek az ismerőse. Egy suliba járunk(egyetem). Aztán ahogy nézegettem az ismerőseim képeit ott volt ez a lány, megtetszett, felvettem, visszaigazolt... rá kéne írnom valami indokkal, de nem találok semmi értelmeset, pedig ez általában sose okoz gondot.
2011. máj. 7. 10:02
1 2
 1/13 Kingaa1 ***** válasza:
pl kezdhetnél egy Sziával, majd ha kérdi ki vagy válaszolsz, miért vettél fel, mert keresek jó társaságokat, s úgy gondoltam te az lennél... mondjuk ha a csaj kicsit maradi akkor félreérti és elküld az anyádba hogy ismeretlenül már flörtölsz vele..
2011. máj. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 szamóca. ***** válasza:
hát nekem a legszimpatikusabb a " helo, bocsi hogy igyi smeretlenül, csk emgláttalak, tudom ki vagy, és szeretnélek jobban megismerni ah anem bánod"- ez olyan egyértelmű és őszinte.
2011. máj. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom ki az :D Ismerős ismerőse, azt meg kétlem hogy maradi lenne, mert eléggé szerethet bulizni a képeiről elnézve. Másik meg hát ahogy nézem nem igen van amúgy se csávója, jó tudom ezt így nem lehet csak úgy megmondani, de tulajdonképp egymásnak írogatnak a barátnőjével.
2011. máj. 7. 10:06
 4/13 anonim ***** válasza:
rám már írt úgy lány h "szia, lájkoltad a haverom bejegyzését és jófejnek tűntél" xD és tök jól elbeszélgettünk :)
2011. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó hát lány írt rád... az úgy könnyebb ha jó csaj főleg ugye:) De én fiú vagyok. Ha nem esett volna le valakinek akkor én 21F
2011. máj. 7. 10:16
 6/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok, leesett h fiú vagy, de a lányok inkább kezdenek az érdekesebb emberekkel társalgást, mint a monoton szövegekkel jővő emberekkel...:)
2011. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát állítólag jó velem beszélni. Állítólag vicces vagyok. Állítólag egész jól nézek ki. Állítólag jó a beszélőkém. ( na jó a beszélőkém nem csak állítólag jó, mert ha muszáj bármiről elbeszélek sokat) Ja és ezek nem anyukám szerint jók, hanem ezeket lány mondta :)
2011. máj. 7. 10:27
 8/13 anonim ***** válasza:
akkor meg hajrá :) vadászd le :D
2011. máj. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sztem nyugodtan megmondhatod neki az őszintét, csak a külsődön múlik, h lesz-e belőle vmi!
2011. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 [R]-a-m-p-a-g-[E] ***** válasza:
Szia visszaböktél már? Ezzel ráírhatsz.
2011. máj. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!