Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan lány, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány, akinek érték, ha még szűz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 00:29
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Szerintem érték,bár én már nemvagyok az,de jobbvolt mig az voltam..és megbecsültem..mainapig is dicsérem a szüz csajokat
2011. máj. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát én akkor most jelentkezek.

19

2011. máj. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nemrég töltöttem a 17-et és még szűz vagyok. én nem az Igazit várom, csak egy srácra akivel szívesen lefeküdnék :)
2011. máj. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már nem, sajnos. De inkább magammal viszem a sírba, mint hogy kalandban veszítsem el.
2011. máj. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
különösebben nem érint meg a dolog, mert nem olyan hű de nagy dolog az, h még mindig az vki. Nem az ókorban élünk. Nem fogok akárkivel lefekdüni, de nem is fogok hirdetni h 18 évesen szűz vagyok
2011. máj. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
énis ittvagyok 17évesen.
2011. máj. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
mi ebben olyan értékes? ha valaki szerelmes és bízik a partnerében, akkor veszítse csak el, ezáltal pedig nem veszít semmi értékeset. az már más kérdés, ha csak úgy összefekszik egy lány valakivel, "mert miért ne?", főleg, ha fiatal.
2011. máj. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
17 vagyok, tény, hogy nem vagyok szűz, de annak adtam akinek szerettem volna:) és lassan 3 éve boldogan megvagyunk:)
2011. máj. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
19 vagyok, de nem gondolok magamra úgy, mint érték - mármint a szüzesség miatt. Így alakult. Én szerelmet szeretnék, normális kapcsolatot.
2011. máj. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy értékesebb vagyok azoknál a kortársaimnál, akik nem szüzek, azért, mert én szűz vagyok. Nem ettől leszek értékesebb.

Szerintem a szüzesség nem olyan nagy érték. Tény, hogy én szerelemből szeretném majd elveszíteni, akkor, amikor már nem lesz bennem semmilyen kétely, kérdés. Remélem találok majd ilyen fiú, aki megért:)

16 évesen pedig egyébként is szerintem az a normálisabb, ha szűz vagyok, bár a mai világban ez már lehet, hogy nem így van.

16/L

2011. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!