Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan lány, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány, akinek érték, ha még szűz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 00:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem tudom, hogy rosszul gondolkodok-e, de nekem fontos, hogy szűz legyen a leendő barátnőm, de csak a házasság szent kötelékein belül szeretném elveszíteni a szüzességemet.


f

2011. máj. 9. 08:54
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem ez elég régimódi gondolkodás. Nem értem, mi értelme van megvárni a házasságot? Én nem várnám el ezt semmiképp a barátomtól
2011. máj. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem érték. Nálunk nem az a "divat", hogy mindenkinek odaadjuk magunkat. 19 éves vagyok, de szerintem szép, ha egy lány (és egy fiú is!!!) minél tovább szűz. Természetesen most nem 60 éves korra, hanem mondjuk egy esküvőre gondoltam.
2011. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

Hát én nem tudom úgy elképzelni a párkapcsolatomat, hogy semmi ungabunga, odabújás, élvezkedés (elnézést), hanem majd esküvő után... akkor hol marad a párkapcsolat? És mikor és hol szoktok össze, ha nem az ágyban? Jó, oké, közös programok, blabla, de egy kapcsolatnak EGYIK alappillére a szex, a másik ilyen szintű közelsége.

És kibírod, hogy ne szexelj a barátnőddel az esküvőtökig?:O Vagy másnap, hogy megismerted, már esküvő is?:O:D

2011. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
26 vagyok és szűz (nő). Egyszerűen így alakult, nem találtam még megfelelő férfit. Annyiból tartom a szüzességemet értéknek, hogy mindenképpen olyan férfinak szeretném adni, akivel kölcsönösen szeretjük egymást.
2011. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
18 vagyok, és igenis, nekem érték. egyszerűen nem akarom követni a divatot, nem akarok sodródni a tömeggel...
2011. jún. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!