Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondta azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta azt, hogy nem szeretne velem találkozni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, kb. 1 éve ismerkedtünk meg az interneten keresztül, azóta így tartjuk a kapcsolatot.

És ma felvetettem neki, hogy lehetségessé válna nyáron találkoznunk, szeretné-e. Erre azt felelte, hogy nem szeretne velem találkozni, mert a mi kapcsolatunk így jó, interneten keresztül.

Ez kora reggel volt, nem volt annyi eszem, hogy megkérdezzem miért, most pedig nincs otthon.

Mit gondoltok, miért mondta ezt?

Miért nem akar velem találkozni?

15/L


2011. máj. 8. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

1. nem fogtad meg annyira, hogy találkozna is veled

2. remete életmódot folytat, amibe nem fér bele, hogy interneten kívül élőben is beszélgessen akárkivel

3. nem az, akinek mutatja magát

4. még a külseje sem az

2011. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van valakije.
2011. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet h sejti, h élőben nem jönne be neked, és nem akarja tönkretenni, ami van.
2011. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Mennek a zöld mancsok. :)

Egyébként nincs senkije, és tudja, hogy bejön nekem, tehát nem hiszem, hogy attól félne, hogy élőben nem fogna meg.

2011. máj. 8. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Én se jövök be élőben annak se, akinek képen igen, szal attól még gondolhatja azt.
2011. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!