Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom (aki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom (aki még többet érez mint barátságot) találkozni szeretne velem, azt kéri legyünk barátok. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Csupán 3 hónapig voltunk együtt, semmi komoly nem történt. Nem voltam szerelmes ezért is szakítottam vele, annak ellenére, hogy nála már több is kialakult mint barátság.


Nem túl etikus valakivel barátságot színlelni aki lehet, hogy többet is szeretne. Szeretnék a barátja lenni de félek, hogy ártak ezzel neki. Mit tegyek?


19/L


2011. ápr. 14. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég valószínű hogy akar valamit. dönts úgy ahogy jónak látod, ez csak egy megjegyzés volt.
2011. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet. Csak azért akar az lenni, mert úgy gondolja, hogy ha barátok maradtok idővel próbálkozhat. De ha tényleg csak barát akar maradni, akkor tiszteletbe tartja, hogy nem akarsz menni vele sehova, csak msnren dumálni.
2011. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

tapasztalatból tudom hogy ha szeretsz valakit aki nem szeret viszont azzal ha barátok maradtok abból nem sül ki semmi. én szerelmes voltam még a barátomba amikor ő azt mondta csak barátok...ez szíven ütött nem is tudtam elfelejteni úgy hogy ott volt mint barát nap mint nap.... az ilyen fajta barátság csak akkor működik ha már mind a ketten teljes mértékben túl vagytok egymáson. legelőször ezt kell megtudnod tőle hogy ő mit érez még ha bármi szerelem van benne...akkor úgy még elég fájdalmas. de azért a szerelem nem keverendő össze a szeretettel. remélem segítettem vmit :D

18/l

2011. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te nem csaptad be, ezzel sem fogod. Ha mégis képzelődik, bármit csinálnál, úgyis jeleket képzelne mindenbe.
2011. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!