Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti milyen férfi alsógat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen férfi alsógatyát tartotok szexinek?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok: ti mit tartotok szexinek a pasitokon/szexpartnereteken alsógatya téren?

Fiúk: ha van valami jó ötletetek, ne fogjátok ti sem vissza magatok :D

Mindent írjatok le légyszi (szín, boxer/fecske, stb)


2009. márc. 10. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm a testhez simuló boxert részesíti előnyben, főleg fekete színben.

És imádja ha felfelé kikandikálok:D

2009. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a testhez simuló boxert szeretem látni pasikon, fekete a legjobb, de lehet színes is. :)
2009. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanaz , mint előzőknek, de számomra egy szép barna bőrű pasin a fehér is nagyon nagyon nagyon szexi :P
2009. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
szintén a testhez simuló boxer :D
2009. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is a boxer a befuto sztm is az nez ki a legjobban egy pasin nekem az idealis szin a fekete (ijen teren)de meg az amiben van valami fekete abar es a tobbi feher ugy is jol nez ki sztm
2009. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

testhez simuló boxer, a szín mindegy. bár nekem a fecske is tetszik, az is jól kiadja a domborulatokat.:) de annak is örülnék, ha a barátom egy piros/fekete férfi tangában villantana nekem :D:D

21(L)

2009. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Én fiú vagyok 22 éves. Nekem csak és kizárólag boxereim vannak, de nem feszülő hanem inkább bővebb típusúak. Nagyon kényelmes. Színre nem egyszínű, hanem inkább sokféle mintás. Barátnőm nagyon szereti őket.
2009. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Annyira jó feneke van a férjemnek, hogy mindegy. De ha választani kell, a testhez símuló boxer vagy a normál fazonú (csakis J-press)amiben tetszik. Színe lehet fekete, szürke, de van egy isteni bordó is. :)


Üdv!

2009. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
boxer :) az szexi...akkor is ha simulós, akkor is ha nem... a fecske meg már gáz sztem...
2009. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem igazán jön be a feszülős boxer,annál inkább a bővebb:) de egyébként TELJESEN mindegy,mert imádom a barátomat ebben is abban is:)
2009. márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!