Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi van? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy 19 éves srác fél éve erőteljesen utalgat arra, hogy szeretne velem járni pl: "hát gondoltam ha barátnőm leszel vele is jóba kell lennem :D" Akkor minden apróságra emlékszik, amiket mondtam neki. Többször elhívott sétálni, de én visszautasítottam, mert akkor még nem voltam belezúgva. Nem az a tipikus jópasi, de a belsője gyönyörű. Amikor előszőr beszéltünk élőben nem nagyon nézett a szemembe, mintha zavarban lett volna. Aztán pár napja taliztunk, hajnali 3ig dumálgattunk kocsikáztunk. Másnap nem írt rám msnen, de aztán én írtam neki. Azóta megint taliztunk, de úgy h ott volt egy bnőm is. Nagyon hideg volt odaadta a kesztyűjét. Az első talin olyanokat mondott " mekkora lúzer az előzős pasid, én nem rohantam volna le úgy egy tapasztaltabb lányt sem"


Én: ÉN csak egy dolgot akarok..

Ő: Mit? :)

Én: Mind1

Ő: Valld be, hogy engem..

Én: Igen, tényleg téged.


Egy beszélgetés:

Én: sziaa

Ő: sziaa


Én: mizumizu??

Ő: nemsok uj ott?

Én: levitte a szél a fejemet amúgy meg szenvedek de nem sok ..

Ő: mitöl is szenvedsz?:R

Én: az érzések tudod ;)

Ő: kivel kapcsolatban?

Én: nem akarod te azt tudni

Ő: de h nem

Én: akkor úgy fogalmazok h ne akard tudni :q

Ő: de én akarom tudni

Én: úgyis tudod ha nem akkor meg bolond vagy .p

Ő: még mindig az a gyík?:F

Én: az kéne még

nem

Ő: hát?:-O

Én: -.-

Ő: tényleg nem vágom :$:S

Én: pfffnee írj ilyeneket :D

Ő: mieneket?:D

magyarázd ár el lécives :D

Én: olyat nem tudok most :$

Ő: miért nem?

Én: mm magyarázni

Ő: csak

anyit mondj h ki miatt

Én: mert nem :S

neee hagyjuk mondom hülye vagyok ennyi és kész na

Ő: :S

Én: te meg mégnagyobb ha nem érted :D

Ő: jaaa h miatam vagy ijen?:-O:Q:D

Én: persze hogy :D

Ő: ***

na ne legyél magad alatt

Én: nem vagyok magamalatt :D

Ő: azé:G

Ő: :D

Én: te ne röhögj

Ő: miért:R

Én: mert semmi nem vicces most :D

Ő: jo na most valjak szerelmet azt akarod?:D

Én: -.- akarni a wc-n kell fiacskám ::

Ő: ****

+szeretnéd?:D


2011. máj. 8. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyira, de annyira csaj vagy, hogy nagyon... Ne mondjad, hogy akarsz valamit, ha nem akarod megmondani! Én már a "ne akard tudni"-nál azt mondtam volna hogy csőő...
2011. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szentem is. elég szánalmas beszélgetés pedig én is lány vagyok. soha nem irnék ilyet és nem húznám a csávót, h "á nem akarod tudni, á ne akard tudni, ne röhögj, mert nem vicces:D" ...hát ez tényleg nem vicces. kifejezetten siralmas
2011. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem becsüld meg ezt a fickót, amiért egy ilyen nőbe mint te, belezúgott.
2011. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az oltásokat -.- nem vagyok ilyen csak amikor vele beszélek teljesen elfelejtek gondolkodni :| :$ de ne ez alapján ítéljetek... a szerelem tönkre tesz :D
2011. máj. 8. 17:03
 5/6 A kérdező kommentje:
dee ha nem fogja fel amikor kimondom a dolgokat ^^ nem tudom mit csináljak :(
2011. máj. 8. 17:04
 6/6 jin ***** válasza:

szerintem mond meg neki szolidan

ja amugy frankón ilyenkor azon gondolkodom hogy szerelemből is lehetne doktorálni,nem??(ez most nem oltás)

erre gondoltál ez a te helyzeted:

--A szerelem öl, butít és nyomorba dönt! --

14/f

2011. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!