Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik, de sehol sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik, de sehol sem tudom vele felvenni a kapcsolatot. Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18/L vagyok és igazából komoly kapcsolatom még nem is volt, mert eleinte a szüleim nem engedték, aztán bennem volt a nevelés, majd mikor kész lettem volna rá, a szerencse elpártolt tőlem és bajos fiúkat fogtam ki, szóval nincs nagy tapasztalatom, ezért kérem a segítségeteket! Hatalmas rallyrajongó vagyok és rendszeresen járok versenyeket nézni, látásból sokmindenkit ismerek már és ez fordítva is igaz. Van egy médiás srác(23), aki tavaly keltette fel az érdeklődésemet, de pár hét múlva el is felejtettem. Aztán április elején ismét láttam, újra érdekelni kezdett, majd a múltheti versenyen megint láttam, szinte egész nap ott volt ahol én. Estére már kicsíptem magam(nem tornacipő és melegítő...) és újra látott, de olyan édesen nézett, tényleg le sem vette rólam a szemét, hogy teljesen elszédített ezzel a nézéssel. Lehet, hogy csak én érzem így, de azt hiszem ez nem csak olyan "ott egy szép lány"-os nézés volt, még fotókat és videókat is csináltak rólam a társával. Úgy érzem, hogy nyitott volt felém, viszont a következő verseny nagyon messze van még, a közösségi oldalakról törölte magát, szóval nem tudom sehol felvenni vele a kapcsolatot. Szerintetek várjak a következő futamig, hátha összefutunk ismét vagy felejtsem el az egészet?
2011. máj. 8. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Utána lehet kérdezni ismerősöknél, ha semmi akkor jobb ha elfelejted.


Off: hogy lehetnek ilyen tuskók egyes emberek...

2011. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TOMAtm ***** válasza:

várd meg a következő rallyt és kérdezd meg aki ismeri h van e barátnője.mert lehet h van csak nem szereti a rallyt,egy kapcsolatba meg nem illik belerondítani.ill magad is véded a csalódástól.

de ha nincs senkije akkor ismerkedj vele persze!lehet h ő a nagy Ő.sok sikert hozzá.

2011. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!