Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek tartsam még vele...

Szerintetek tartsam még vele a kapcsolatot? Vagy már felejtsem el?

Figyelt kérdés
Most végeztem el a középsulit,a padtársam a alegjobb barátnőm volt a suli alatt.De mióta vége sulinak,abszolút nem jelentkezik.Sms-re nem ír vissza..Érdemes lenne vele még tartanom a kapcsolatot?
2011. júl. 13. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
eddig sem tartottátok, tehát értelmetlen a kérdés. akinél erőltetni kell, azt ne keresd.
2011. júl. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is így érzem,kihasznált csak az évek során
2011. júl. 13. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:
ja, hát akkor felesleges is volt a kérdésfeltevés, ha te ilyesmit éreztél :(
2011. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 1 gimis osztálytársammal, ill. a padtársammal sem tartom a kapcsolatot. Nagyon bánt, hogy engem nem hívnak bulizni, szülinapomon nem írnak (én mindig írtam és nem felejtetettem el), msn-en lerázott, hogy most nem ér rá, stb. Az évek alatt többször hívtam telefonon, ő egyszer sem. Már erőltetettnek éreztem, így én sem keresek senkit. De valóban ez nagyon fáj nekem, mert azt hittem jóban vagyunk, de ezek szerint tévedtem. Sajnos van ilyen :'(
2011. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!