Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olvasom ezeket a hülye horoszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvasom ezeket a hülye horoszkópokat. De akkor most hogy is van ez?

Figyelt kérdés

15 éves szűz lány vagyok, mármint mindkét értelemben, de most a csillagjegyemre gondoltam. Minden ilyen horoszkópos helyen azt olvasom, hogy a szűz lányok ridegek, hűvösek és tartózkodók, minden kis sz*ron fennakadnak, rendmániások, folyton kritizálnak és a nyugalmat szeretik.


Egyik csillagjeggyel sem írja, hogy harmonikus kapcsolatot létesíthetnék, merthogy milyen szőrszálhasogató meg kritizáló vagyok...pedig NEM! Jó, szeretem a nyugalmat, de mostanság például lételemem az izgalom, a mindenféle kaland és utazgatás, a nevetés. Szinte sosem kritizálok senkit, egyenes és őszinte vagyok, anélkül, hogy megbántanám az embereket. Vannak érzéseim, elég érzéki is vagyok, néha talán titokzatos, de egyáltalán nem akadok fenn a részleteken. Ja és nem vagyok rendmániás, sajnos sokszor kupi is van körülöttem, szétszórt vagyok. És főleg nem tervezem meg egy napom minden lépését óráról-órára. Pedig szó szerint ilyeneket írnak, és nem értem, hogy én miért vagyok néhány dolognak pont az ellentéte.


Egész biztos, hogy szűz a csillagjegyem, és elég idegesítő, hogy akárhova nézek, ilyeneket látok, pedig szinte semmi nem illik rám ezek közül. Tudom, hogy ezeknek nem szabad hinni, de már lassan én is kezdem elhinni, hogy olyan szerencsétlen vagyok, aki semmilyen más csillagjeggyel nem tud egy normális és élvezetes kapcsolatot kialakítani. Most akkor hogy van ez?


2011. máj. 8. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a sok baromságot. Mégis, hogy befolyásolná a személyiségedet a csillagok állása születésedkor? Inkább olvasgass pszichológiát vagy szociológiát, abban több igazságot találsz.
2011. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 évesen még van időd kapcsolatokat kialakítani. A horoszkópokban hinni ostobaság. Ne befolyásoljon téged,amit abban olvasol.
2011. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De az ilyen hülyeségekben miért hiszel? Én maximum akkor olvasom el az ilyeneket, amikor röhögni akarok egy jót.


Ha szerelmi életedhez szeretnél némi utasítást, akkor olvass el egy-pár párkapcsolati könyvet, amik pszichológiai szempontból közelítik meg a témát és egyfajta képet tudnak nyújtani neked arról, hogy a személyiségedhez milyen habitusú emberek illenek hosszú távon, de még az ilyen könyvekből szerzett infót sem kell kőbevésett szabálynak tekinteni.

2011. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még csak 15 éves vagy!!!!!

Majd ha kifejlődött a személyiséged...

Amúgy a szűz viszonylag jó jegy, szeretik őket.

2011. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is szűz a horoszkópom,és rám sem igaz..számítsd ki az aszcendensed,nekem mérleg és az jobban is illik rám :)
2011. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!