Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor olvasom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor olvasom, hogy a lányok megnézik a férfiak kézfejét. Nektek milyen kézfej jön be? Mi tud megfogni egy kézfejben?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
én MINDIG megnézem egy fiú kezét,szerintem egy szép kéz eszméletlen szexi tud lenni :D elsősorbana körmeit nézem meg, számomra elviselhetetlen ha nincs teljesen rövidre vágva, de az is ugyanúgy taszít, ha le van rágva :S egy szép pasikéz legyen eres, szép hosszú, de nem túl vékony ujjak , szal ne legyen nőies keze :S :) meg nekem nagyon bejön ha napbarnított, (bár ez az egész testre vonatkozik) nem szeretem azt sem ha túl szőrős :S
2009. máj. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem a körmök a fontosak. Az ápolatlan köröm kiábrándító. Ne legyen rágva és ne legyen beszakadozva. Na meg persze a tisztaság ;)
2009. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem egy férfi kezébe tenni az arcom,csak úgy spontán.Nekem valamiért nagyon fontos a kéz.

Nem találkoztam még olyannal,akinek a kezére azt mondtam volna,hogy jézusmárja,de csúnya.

Szóval legyen erős és férfias,melette simogató és játékos.

Küsőséget nem nagyon tudok,de ne legyen hófehér a keze és szőrösek az ujjai,ill. ducik.

2009. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen nálam is elég fontos a kéz... elvégre az Ő kezét fogom :DDD amugy én a körmöket szoktam megnézni ,taszít a hosszu és a lerágott köröm :S és szeretem ha eres a karja:O bár ez már nem ide tartozik :P
2009. máj. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem az a 3. amit megnézek. 1. az összkép 2. az arc 3. a kézfej. szeretem ha nagy (ami egyébként nem nehéz mert kicsi kezem van) és kilátszanak az erek egy kicsit. meg úgy jó ránzéni, és nincs leszaggatva róla a bőr meg köröm. a legvisszataszítóbb viszont sztem ha izzad.azt nagyon utálom. szeretem ha meleg a keze de ne csöpögjön
2009. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha erőt sugárzó kéz, látszik, hogy erősen tud szorítani, és mégis gyengéden simogat. És én jobb szeretem a szép hosszú ujjakat, mint a kis tömpéket. A köröm jó ha szép, barátomé mondjuk pont nem az, mégis szeretem...
2009. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!