Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok én attól különleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok én attól különlegesebb, vagy másabb, mert szerelmes vagyok, és nem arra kell egy lány, hogy meg. Hanem, hogy mellette legyek, és, ölelgessem?

Figyelt kérdés

17f vagyok és szerelmes.

Úgy mondtam el egy lánynak,hogy szeretem,hogy ültünk egy padon kettesben és megfogtam a kezét és megöleltem.

És mindenki azt mondta,hogy én milyen édes,meg cuky,meg éééédes vagyok.. :O

Meg,hogy miért nincs több olyan fiú mint én.

Ennyire ritka már az,hogy egy fiú őszintén szerelmes egy lányba ?


2011. máj. 8. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a válasz igen :( Én még egy ilyennek se találkoztam :) Sok boldogságot!


16L

2011. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem olyan ritka, vannak ismerőseim akik őszintén szerelmesek és én is voltam már, ilyenkor ezt érzed. :P
2011. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tudom :) csak azt nem értem h mért mondták azt sokan h ritka az olyan mint én ? :)
2011. máj. 8. 22:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kortárs! (Én is 17 vagyok, fiú)

Szomorúan tapasztaltam, hogy kezdünk kihalni (Habár nekem még bátorságom sincs ilyenekre, szóval légy büszke magadra)

Tudod hogy udvarolnak manapság a többiek? (Nem egy ilyet hallottam/olvastam)

"Szia, izé, az a helyzet, hogy na nagyon szexy vagy és izé, hát én dugnálak"

"Szia, összejövünk egy hosszabban tartó numerára"

"Bevallom neked, eszméletlenül megb@sználak"

És még sorolhatnám. Légy büszke magadra hogy nem vagy ilyen 21. századi retardált.

2011. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elég csak olvasgatni ezt az oldalt, és az ember arra jut, hogy igen, nagyon ritka. Vagy foglalt :)
2011. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka, főleg, ha még kezdeményezni is kell. Irigylem a barátnődet!

15/l

2011. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ennyire ritka, de örülnék egynek.


19/l

2011. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Légy büszke magadra. Én lány fejjel 19 évesen örülök, hogy vannak még ilyen emberek. Akárhányszor elmegyek szórakozni, egészen mást látok és most kapaszkodjatok: az ilyen korú fiúk jönnek oda hozzám "ismerkedni". Nem is a kortársaim, a 16-17 évesek. A legfiatalabb kissrác 15 volt, egy discoban elhívott táncolni, aztán persze mást is akart de nem mentem bele. Nem tudom manapság mi van a fiúkkal? És az miért van hogy a 15-17 évesek ilyenek, a velem egykorúak meg alig tűnnek fel?
2011. máj. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

:S nem tudtam,h ez ritka :O

Azthittem ez alap dolog :)

Én elképzelni sem tudnám,hogy ilyet mondjak egy lánynak,hogy szija megb@sználak.. :O

2011. máj. 8. 23:34
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom utolsó :S

17 évesen én még diszkóban se voltam xD

2011. máj. 8. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!