Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek különlegesebb?...

Hogyan legyek különlegesebb? 18 éves lány vagyok, valahogy nem tudok kiszakadni a szürkeségből, a tömegből.

Figyelt kérdés

Meg szeretnék változni, kicsit a gondolkodásom is legyen más. Sajnos én sem tudom , hogy ki vagyok , mit akarok. Ezt a bizonytalanságot a fiuk is észre veszik és akkor dobnak , mert én is csak olyan vagyok mint a többi.


Lehet nem jó kategoriába írtam a kérdést , de máshová nem tudtam.


2009. nov. 26. 23:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A különlegességet nem lehet tanulni, ha erőlteted akkor főleg elcseszett lesz. az erőltetett különlegességekkel van tele a napiszar.com


legyenek céljaid, elképzeléseid az életben, ez az alapja mindennek. Azt majd meglátod mire jutsz.

2009. nov. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, van egy olyan érzésem, h azzal ha már nem cigizel nem iszol,nem öltözöl ribancnak illetve nem is viselkedsz úgy már különleges vagy, szal ha esetleg ezek közül valamit eddig csináltál volna akkor hagyd abba és különleges leszel..

Ja és mosolyogj többet:)

2009. nov. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

nem , egyiket sem művelem ezek közűl. A beszédstílusom is olyan hétköznapi, átlagos.

Valami kéne , ami feldobja a hétköznapjaim.

2009. nov. 27. 00:19
 4/18 anonim ***** válasza:
miben akarsz különleges lenni? megjelenésben, viselkedésben, tudásban, vagy valami spéci dolgot akarsz magadénak tudni?
2009. nov. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Olvass rengeteget, tanulj sokat. Az eszeddel legyél különleges. A tudást senki nem tudja elvenni tőled.
2009. nov. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól leszel különleges, ha az akarsz lenni. Az, hogy különleges valaki, csak mellékterméke annak, hogy valamiben átlagon felüli vagy aluli teljesítményt nyújt. Vagyis akkor leszel különleges, ha kifejleszted valamilyen képességeidet, ha megvalósítasz valamilyen célt stb. Általában azok a különleges emberek, akik rendkívül sok és nehéz munkával olyan értékekre tettek szert, ami nincs másoknak. Tehát minden az erőfeszítésen, a jó cél kitűzésén és a személyiséged csiszolásán múlik. Ne a különlegességet akard, hanem akarj valami fontosat vagy nagyszerűt és valósítsd meg. Ha ez megtörtént, akkor melléktermékként még különleges is leszel, bár akkor ez már nem fog érdekelni.
2009. nov. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
0%

Pont most küldtem el a linket, talán neked is segít!

[link]

2009. nov. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
62%
Szia!Az,hogy ezen gondolkodol már különlegessé tesz nézz szét az ismerőseid körében többségük megmaradt annak ami, hagyja sodortatni magát minden cél nélkül.
2009. nov. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Miért akarsz különleges lenni?Nem baj,ha beleolvadsz a tömegbe,ha jó tömegbe vagy.

A fiúk azért dobnak,mert még nem találtad meg az igazit.Régen rossz,ha azzzal tellenek a napjaid egy kapcsolatban,ha azt kell figyelned megfelelsz-e a kritériumoknak.Azért szeressenek,aki vagy.Egyébként azok a fiúk olyan "különlegesek" voltak,hogy tőled is ezt várják?

Szerintem egy kicsit növezd meg az egódat.Válogass.Lehet hangoztadnod nyugodtan,hogy neked nem felel meg bárki,igényeid vannak.Szerintem a fiúk azért dobnak,mert nyomasztó nekik az alárendeltséged.Gondolom a kapcsolataidban te vagy az aki teper ezerrel,hogy a másiknak minden megfeleljen.Nem így kell csinálni!

2009. nov. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a hasznos választ. Igen , utolsó mindig meg akarok mindenkinek felelni. De szüleim annyira ilyennek neveltek , hogy nem hiszem más tudok lenni . Mert volt egy idő amikor nekem nem volt jó semmi , teljesen más ember voltam, de szüleimnek nem tetszett mert miért nem vagy kislányom olyan mint a többi más lány?
2009. nov. 27. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!