Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
ha pl.párod mai napig beszélget volt exel/nővel és találkoznak?
2011. máj. 9. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
zavar zavar nagyonis volt ex novel beszel akor csak arol lehet szó hogy ujbol jarjanak es ha talalkozgatnak is dobjad :)
2011. máj. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, zavar a mai napig. igaz, hogy előttem már 4-5 évvel szakítottak, és azóta barátok, és ez kicsit megnyugtat. mert ha akarnának mást is egymástól, ott lett volna a 4-5 év, h megtegyék. mellette mindkettőjüknek volt kapcsolata, stb, szal még csak nem is plátói epekedés egymás iránt. barátomnak fontos ez a barátság. én lehet hogy buta vagyok, korlátolt meg minden, de akkor is: fel nem foghatom, hogy mit kell ajnározni az exeket, meg minek kell jóban lenni velük. ha végetért egy kapcsolat, akkor nem véletlen lett vége. nem kell rosszban sem lenni, de nem is kell sztem folyamatosan tartani a kapcsolatot, meg találkozgatni. engem sem érdekel, hogy mi van az exeimmel. nem vagyok rosszban velük, de mi a fenének járogassak össze velük dumálgatni?
2011. máj. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
még annyi lemaradt, hogy engem pl kifejezetten zavarna, ha nagyon jóban lennék exemmel, és pl arról áradozna, h megismert egy csajt, és így meg úgy, utána meg előttem ölelgetné, csókolgatná. lezártam, nem akarok tőle semmit, de akkor is zavarna, hogy mondjuk egy éve még velem csinálta ugyanezt. el kell engedni a dolgokat. nem cipelhetjük a múltat mint egy hátizsákot örökké, mert megrogyunk a súlya alatt.
2011. máj. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 napietus ***** válasza:
engem nem zavar. az exei közül kettőt ismerek személyesen, az egyik egy ótvar nagy ribi, vele mondtam, hogy én nem óhajtok semmiféle kapcsolatot fenntartani, pláne nyilvánosan, a köszönésen túl. megválogatom a társaságom :P. ő felhívja néha a férjemet, de hamar le szokta rázni (persze nem bunkón, a férjem soha, senkivel sem bunkó).
2011. máj. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

utolsó jó hát ez más,mert férjedet nem hagyja békén a volt exnője,de azt írásod alapból férjed nem érdekli a volt exnő,lerázza őt,jól is teszi,de miért nem mondja ,h végleg ne hívogasson többé :S


Hát igen én sem értem miért kell fenn tartani exel/exnővel,hiszen nem véletlenül lett vége,nálam is olyan ex akivel nem is vagyok rosszban nincs harang,de mégsem tartunk fenn,nem beszélgetünk meg nem talizunk.el kell engedni múltat és nem cippelhetünk múltat magunkban.engem már nem érdekel,minek tartsam. de páromat nem értem meg..:(

2011. máj. 9. 11:14
 6/7 napietus ***** válasza:
azért nem, mert úriember, és nem akar durván megsérteni egy nőt, lehet az akármilyen is. ha meg finoman mondja, abból nem ért szegényke :) meg ez nálunk nem olyan hatalmas probléma, havonta-kéthavonta egyszer felhívja "tanácsot kérni" aztán kész. öt perc. szerintem Te se tulajdoníts nagy jelentőséget ennek. te ne tartsd vele a kapcsolatot, és kész. nem kell ezt felfújni szerintem.
2011. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem én,én nem tartom egyikkel sem,de a párom igen,én nem akarom,h talizon vele.de beszélgetésben akkor zavarna engem nagyon ha folyamatosan lenne.én nem idegeskedem nyugi :)
2011. máj. 9. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!