Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Help! Nem akar felállni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Nem akar felállni ilyenkor mi van? :S Még nem vagyok olyan öreg

Figyelt kérdés

Semmi bajom se volt kb. két hónapja kezdődött h vmiért nem állt fel szex közben elég gáz volt :S Mind1 és azóta ahányszor szexre kerül a sor már ezen parázok jóval előtte és érzem h jó érzés még minden de egyszerűen nem akar felállni :S Vagy ha fel is áll akkor is csak olyan félig kemény :( Mi miatt van ez mit csináljak ez így elég gáz :( Bezzeg ha egyedül vagyok és magamnak csinálom akkor simán feláll semmi baj nincs vele!

18/F


2011. máj. 9. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A stressz/teljesítési kényszer miatt van. Ne izgulj, vedd lazán és akkor megoldódik. Fejben dől el minden. Tehát csak nyugi, semmi stressz, és hegyes lesz a cerka. :D
2011. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó tudom de hogy kell hogy kell nem izgulni? :( Ha nem akar felállni és csak egyre jobban akarom és egyre kevésbé megy :( Nem lehetek ilyen selejt :(
2011. máj. 9. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne gondolj a problémára, mintha nem is létezne! Felejtsd el, és kész, töröld ki az agyadból!
2011. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valóban fejben dől el minden. Tudom, könnyen beforgatod magad, hatsz a lelkedre, ami kihat a testedre. Semmi bajod nyugi. Próbálj valami tesztoszteronszint növelőt szedni, átvered vele a pszichédet is. Hiszen semmi gondod nem lehet, szeded a cuccot. Azután már a cucc sem kell.
2011. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!