Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallgathatok ilyenkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallgathatok ilyenkor a megérzésemre, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Van egy nálam idősebb pasi (max 10 évvel idősebb, én most 21 vagyok) akivel megismerkedtem és úgy érzem hogy tetszek neki, vonzódik hozzám, de ezt konkrétan nem tudom megindokolni, hogy mi alapján állítom ezt, egyszerűen csak érzem. Tapasztaltatok már hasonlót? Hallgassak a megérzésemre? Vagy nem szabad?
2011. okt. 30. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
The force is strong in you.
2011. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
?
2011. okt. 30. 11:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy nem tudod miből van az idézet, ha pedig igen akkor még szomorúbb, hogy nem érted. :(


De ha már idetrollkodtam adok rendes választ is:

Próbáld meg bajod nem lesz belőle. ennyi.

2011. okt. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már megint az apakomplexus... Hihetetlen, hogy hányan vannak itt akik ebben szenvednek..


Keress inkább korodbelit.

2011. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondta nekem hogy velem egykorúakkal ne foglalkozzak, mert gyerekesek és én is ezt tapasztaltam... nem tehetek róla, megtetszett ez a pasi, miért lenne apakomplexusom? Életemben most tetszik először egy idősebb pasi, aki mellesleg úgy néz ki mintha velem egykorú lenne..
2011. okt. 30. 12:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Na és mennyi idös vagy?
2011. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
21, de ezt írtam is.
2011. okt. 30. 12:56
 8/8 mus musculus ***** válasza:
Egy próbát megér.
2011. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!