Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy vékony lányra miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vékony lányra miért gondolják azt rögtön, hogy direkt csinálja divatból?

Figyelt kérdés

Nekem mindig mondják, hogy miért vagyok ilyen vékony? Hízzak már.stb...


De miért kell egyből azt hinni, hogy divatból csinálja?:D

Komolyan, nekem mondták már azt is, hogy nem jönnek be a fiúknak a vékony lányok.. De ,ha ezt örököltem akkor mit csináljak. Vagy csak szimplán furcsán néznek rám, vagy lenézően.


Ismeretlenül miért kell valakit rögtön megbélyegezni?:)


2011. máj. 10. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mert irigyek.
2011. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De akik lenézően néztek rám vagy csak megjegyzést tettek azok nem voltak ducik, vagy átlagosak sem. Csak inkább olyan sportos testűek voltak.
2011. máj. 10. 13:13
 3/15 szamóca. ***** válasza:
100%

ezt én is sűrűn megkapom...

múltkor egy nyanyesz fél órán keresztül piszkált hogy ne fogyózzak:D hát soha életemben nem fogyóztam, az étvágyam meg tök hullámzó. van amikor rengeteget eszek, de mint egy disznó, van amikor szinte semmit:D

ha éppen a "szinte semmit" korszakom van, mindneki támad hogy ennyit nem ér stb, nem értik hoyg nem direkt csinálom...

2011. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor egy sorstárs.Nekem hangulattól is nagyrészt függ, mennyit eszek. Van amikor én is sokat eszek mert akkor nagy étvágyam is van, és van amikor keveset mert akkor úgy érzem nem vagyok éhes bár akkor is enni szoktam csak kevesebbet. De sosem fogyóztam én sem mert akkor már elfogynék.
2011. máj. 10. 13:16
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb 2 éve 48kg voltam 176 cm-es magasságomhoz. Az iskolaorvos állandóan kérdezgette nem vagyok-e anorexiás stb,pedig én is csak örököltem. Mióta a barátommal vagyok két és fél éve, már 60 kiló vagyok. Szerintem azért mert nem járok már suliba kevesebbet streszelek, felnőttem. Lehet hogy te is később fogsz hízni. Engem is állandóan kérdezgettek, én is untam már...
2011. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nincs kizárva, hogy hízni fogok még de annyira sosem voltam stresszes, hogy ez gátolja meg a hízásomat.

Nekem már vége van a sulinak mert most érettségizek még szóbeli van hátra, de azóta sokkal nyugodtabb vagyok én is, hogy már tudom többet nem járok be suliba.

2011. máj. 10. 13:20
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
hát jah én is voltam így vele, ma már kevésbé. de nagyon idegesítő volt. Azt hitték az emberek, hogy nem eszek, meg kaptam az érdekes beszólásokat. Hát igen...az, hogy az emberek nem értenek hozzá, aki könnyen hízik azt hiszi hogy másnál is úgy van. Genetika szó eszükbe sem jut.
2011. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon vékony vagyok - sőt, már gebe -, de nem tehetek róla, és te sem. Próbáltam hízni, hát nem ment :) Ezt örököltük, kész, nincs mit tenni :D Ne foglalkozz másokkal. :)
2011. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. Én is vékony fajta vagyok, vagyis 160 cm "magas" vagyok és 45-50 kg közt mozgok. Mindig mondják, hogy vékony vagyok stb... De azt bezzeg nem tudják felfogni, hogy ilyen a testalkatom, anya is vékony volt, 2 gyerek után vett fel 10 kg-ot, vagyis most is 60-70 körül mozog.

Amióta párommal összejöttem akkor híztam pár kilogrammot, de ez nem annyira látszik rajtam.

Ja és azt nagyon rühellem ha vonaton, buszon stb... egy nyanya a kilóimat firtatja, mi köze hozzá, volt amikor már elküldtem őket melegebb éghajlatra, foglalkozzanak a saját dolgukkal.


21/L

2011. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én olyan 163 centi körül vagyok nem vagyok én sem magam

a kezeim nagyon gebék :D a lábam még türhető de a fenekem sem olyan lapos. sporttal javítható.

Igazából már kezdek rájönni, hogy már nem érdekelnek azok akik beszólogatnak :)

köszi a válaszokat!:)

2011. máj. 10. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!