Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azon gondolkodtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon gondolkodtam, hogy mostanában az a szép ha egy lányon van mit fogni, de a fiúk ha meglátnak egy szép, vékony lányt, akkor nála nem is próbálkoznak, mert azt gondolják úgy se kaphatom meg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez tévhit,mindenkinek a vékonyak kellenek.
2011. jún. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem biztos,van egy osztálytársam 12 éves 72 kg,és minden pasi neki nyalizik.Ő a főpi*sa a suliban,mindenki őt irigyeli.. nem értem :D
2011. jún. 23. 00:42
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Úgy 90%-nak a vékonyak tetszenek.
2011. jún. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

A vékonyság relatív. Én nem vagyok 50 kilós. Nem tehetek róla hogy van egy markolnivaló seggem és melleim is vannak. Én kérek elnézést hogy nem vagyok deszka :D 170 centihez vagyok 61-2 kiló és akkor mi van? Szép homokóra alkatom van és a pasiknak is tetszik :)

17/L

2011. jún. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát máe elnézést de nekem tetszik ha a csaj kicsit teltebb és nagy a segge :D
2011. jún. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok a helyesírási hibákkal légyszi ne baztassatok és amugy az előttem lévő válaszolónak mondom 170 centihez 61-2 kiló az nem sok, az pont jó
2011. jún. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én vagyok 182cm/78kl/19f szerinted kell nekem egy tehén,medvé,disznó vagy hogy izmossab legyen nálam, hát inkább a véknyab.
2011. jún. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én vékony vok 170/45

mégis, ha meglátnak a pasik, sok próbálkozik. nem kilófüggő sztem.

v.kinek bejönnek a vékonyak, v.kinek nem.

olyan is volt, aki azt mondta, h husisabban is bejöttem neki, de ígyis, tehát személyfüggő is lehet a dolog.

(voltam 61 kiló is, és nekem is homokóra alakom volt, csak beteg lettem, és lefogytam, és azóta nemtok hízni :/)

20/L

2011. jún. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kövér csaj senkinek sem kell.
2011. jún. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Úgy általában a nők nem hiszek el, hogy az ami a médiában csapból folyik az közel sem a férfi ideál. Jó van akinek tetszik szerintem úgy 35%-nak. De a többi férfi tényleg szereti, ha természetes egy lány. Igenis egy lánynak kell hogy legyen egy kicsi hasa (amikor áll, akkor ne legyen beljebb a szeméremdomb vonalánál ugyanis az nem esztétikus). Ne essen hasra se a melleitől de azért legyen is neki (legyen a B;C;D betűkben a melltartóméretét illetően). Legyen egy tenyérbe illő feneke.

Azt veszem észre, hogy nagyon sok lány még csiszolni akarna magán akkor is ha már többen mondjuk neki fiúk, hogy így gyönyörű ahogy van. De valahogy ezt sosem hiszik el.

Sok lány észre sem veszi, hogy gyakran nem is a férfiak hanem a ma már igen szegényes média ideálnak akarnak megfeleli.


18/F

2011. jún. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!