Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mi a legvonzóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a legvonzóbb egy srácban? Külső és belső tulajdonság szerint. Mi fog meg a legjobban egy srácban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 13:34
 1/8 anonim válasza:
77%

Legyen találékony, vissza tudja "adni a magaspasszokat", határozott. Külsőben engem zavar, ha nem ápolja magát. Zsíros haj, rossz fogak, koszos körmök..

Igazából az a legjobb, ha egyszerűen csak férfias, hogy éreztesse, hogy nő vagyok, hogy fel tudjak rá nézni.

2011. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamóca. ***** válasza:

külsőre ha minél extrémebb.

belsőre ha tud szeretni, humoros, és szeret élni, van önbizalma, tud beszélgetni velem...

2011. máj. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Külső: Legyen magas és ápolt.

Belső: Én imádom az "édes" pasikat. Gyengéd legyen, meg tudjon nevettetni és ne féljen semmit sem kimondani.

2011. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Vastag pénztárca, drága sportkocsi...
2011. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy, milyen színű a haja, és milyen a szeme, csak ápolt legyen, az sem olyan fontos, hogy kockahasa legyen, mert az nem mindenkinek adatik meg.

Viszont a belső annál fontosabb. Legyen őszinte, megértő, tisztességes, ne legyen bunkó, amúgy sem vagyok panaszkodós típus, sőt, sosem panaszkodok senkinek, annyi elég nekem, ha tudom, hogy figyelnek rám, és a fiú nem hagyna magamra.

2011. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Félhosszú haj, ápoltság :D Belsőre határozottság, humorosság és szeressen engem mindennél jobban :D
2011. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
75%
Soha nem gondoltam volna, de most rá kellett jönnöm hogy a külső nem is annyira fontos. Jó persze azért határokon belül maradva, hisz szerintem az, hogy valaki ápolt és nem koszos ruhában jár az alap. Viszont nem olyan régen megismertem egy fiút aki külsőre nem igazán az esetem. Most mégis fülig szerelmes vagyok bele. Azzal vett le a lábamról hogy meg tud nevettetni és ha vele vagyok minden bajomat elfelejteti. Kedves és mindig tudja mikor mit kell mondani. Ha vele vagyok érzem hogy nő vagyok (pedig nem egy férfi ideál)Észre se vettem és már bele is zúgtam rendesen. Szóval ennyi.
2011. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kulsore:nincs hatarozott megkotes.csak annyi.hogy legyen nalam magasabb es legyen apolt/vagy a stilusanak megfelelol oltozetu

Belsore:legyen titokzatos.legyenek csipos poenjai.es meg tudjon mindig minden korulmenyek kozott nevettetni(es ami szinten fontos.hogy legyen velemenye dolgokrol.es azokat mondja is ki)

2015. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!