Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak addig érdekel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TOMAtm kérdése:

Miért csak addig érdekel egy csaj amíg megszerzem magamnak?

Figyelt kérdés
Nemtudom miért van ez,álomnőket hajtok és össze is szokott jönni,de valamiért amikor már megvolt már nem hoznak lázba.nem azt mondom h nagy csajozó vagyok,csak ha valaki megtetszik az kell,de miért csak egyszer?volt olyan is h egy nagyon szép lány akart tőlem valamit,de így nem vonzott.minden haverom mondta h tiszta hülye vagyok...
2011. máj. 10. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál bele, hogy a haverjaidnak lehet hogy igazuk van?!
2011. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szamóca. ***** válasza:

tényleg tiszta hülye vagy de én értem mit mondasz.

sajnos én is világ életemben olyan voltam, ha valaki akart engem az akárki lehetett, valahogy nem tudtam úgy érezni hogy hudejo.

persze ha nem kellettem valakinek akkor tiszta "szerelmes" tudtam lenni:D

ez olyan vadászösztön dolog azt mondják. fene se tudja, talán csak a másik megszerzésének öröme az amibe "szerelmesek" vagyunk, maga az átmenet, a kapcsolatok legizgalmasabb része.

2011. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismerem a fajtádat sajnos :( Tökre hajtott rám a srác és nekem is megtetszett miután olyan bókokat mondtam , hogy behaltam :) Aztán megcsókoltam és már nem is keres . :// Az a baj , hogy ezzel tönkretesztek minket , mert most fingom sincs , hogy mi van ... és most tök szarul érzem magamat már egy jó ideje , mert azt hittem végre van egy rendes srác akinek bejövök és ... hát nem ...
2011. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Hazaviszed, megcsinálod, esetleg még párszor, ha jó.

De!Aztán elkezd beszélni, próbál gondolkodni, kombinálni.Kinek kell az mi?Olyankor kell egy újabb steril egyed.Ilyen ez....

Jobban nem is kell elmélyülni ebbe.Csak így tovább.

2011. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
lehet h igazad van utolsó válaszoló.30 leszek,11 éve edzem(gyúrok),nem szeretem ha beledumálnak a dolgaimba,a saját életem szeretem.3 'komoly'kapcsolatom volt eddig ...max 4-5 hónapig tartott a komoly....
2011. máj. 10. 19:56
 6/10 szamóca. ***** válasza:
ez viszont rossz hozzáállás, nem minden kapcsolatnak kell olyannak lennie mint valami rossz börtön... nem tudom mi ez a hatalmas divat ma, hogy tényleg minenki úgy vislekedik minta egy kapcsoalt annyi kellemetlen rosszal jár együtt... valóban a legtöbben ezek előjönnek, de csak hozzáállás kérdése, ha mindkét fél jól viseli nem kell beleugatni más dolgaiba, és kész.
2011. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát egy darabig toleráns voltam,de aztán mikor követelőznek,féltékenykednek,átnézik a telefonom akkor minden varázs elmúlik pár hét alatt.
2011. máj. 10. 20:14
 8/10 szamóca. ***** válasza:

jóhát van olyan is:D de az nem kapcsolat hanem egyenesen auswitz, naná hogy elég belőle. egy nap is sok:D

csak ennek nem kéne törvényszerűen így lennie... az emberek elfelejtik hogy egy kapcsolatnak az együtt töltött boldog pillanatokról és alapvetően arról kéne szólni, hogy mindkét fél jól érezze magát benne, ne pedig arról hogy bokorból rejtőzve kövessük a másikat (igen, előfordult ilyen, azért írtam ezt példának:D )

2011. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Apáddal jól kijöttök?
2011. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem.meghaltak a szüleim.

örököltem nagy családi házat,kocsit,pénzt,de melózok is.

2011. máj. 11. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!