Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok.3nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok.3nap késéssel megjött a menstruációm. Egy napig sem tartott! Nem tudom hogy meg fog e jönni vagy nem. Most 10 nap késésnél tartok :S esetleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
esetleg terhes vagyok?
2011. máj. 11. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha védekezés nélkül szexeltél, akkor lehetsz terhes.
2011. máj. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az az egy napig megjövő dolog nem menstruáció volt. Néha terhesség alatt is van valami vérzés, és erről azt lehet hinni, hogy menstruáció, pedig nem az. Hacsak normálisan nem 1-2 napos a mensid, akkor ez se volt ám menstruáció, és terhes vagy bizony. Menj hamar orvoshoz, mert ketyeg az óra ám, deríttesd ki biztosra minél hamarabb.
2011. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell megilyedni...lehet hogy még nem állt be rendesen. Ennyi idősen nekem is volt hogy 3 hónapig nem jött meg (de örültem neki :) ) De viszont ha télleg szexeltél előtte védekezés nélkül, akkor gyorsteszt vagy nőgyógyász. Mi innen nem tudjuk neked megmondani hogy az vagy e vagy sem.


L/20

2011. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! indulok tesztet venni :|
2011. máj. 11. 10:07
 5/9 anonim ***** válasza:
ird meg mi lett az eredmény!
2011. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ezek szerint szexelt...vagy nem védekezett...vagy nem vették észre...sok sikert!


L/20

2011. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ezt kifelejtettem!

Lehet hogy azért késik mert túráztatod az agyad hogy "jajj késik...jajj késik...jajj megint késik...." nekem volt egyszer egy ilyen gondom hogy együtt voltam a barimmal meg minden...és késett 2 napot...teljesen kivoltam...idegeskedtem 2 hétig!! aztán meguntam és vettem tesztet...a bnőmnél megcsináltuk (elsirtam magam hogy nem voltam terhes) és annyira megkönnyebbültem hogy este meg is jött :D szóval nyugi mert ez is hatással van rá :)


L/20

2011. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
negatív! :)))
2011. máj. 11. 21:00
 9/9 anonim ***** válasza:

örülök neki :) ennyi idősen még nem kell bébi :) most hogy megnyugodtál holnap megfog jönni :D

sok sikert :D


L/20

2011. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!