Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egészséges dolog amit csinálun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges dolog amit csinálunk barátnőmmel? (kapcsolat téma, nem szex)

Figyelt kérdés
Szóval ő 19 én 20, és úgy érezzük nagyon egymásra találtunk. Nem vagyunk olyanok mint a többi pár, sokkal komolyabban vesszük már az életet, és nagyon vigyázunk a kapcsolatunkra. Olyan szinten, hogy minden egyes kis sz.r problémát megbeszélünk és megoldást keresünk rá, így nem sokat veszekszünk. Figyelmesek vagyunk és általában minden rendben van, de nem tudom normális-e ennyire vigyázni a kapcsolatunkra. Most pl az a probléma, hogy a páromnak néha hiányzik, hogy csábítson. Semmi több nem kell neki egy másik fiútól, csak hogy csábítson, érintés nélkül, én meg félek hogy rámászik valaki. Normális ilyesmin is másfél órákat beszélgetni és ennyire félteni a kapcsolatunkat?
2011. szept. 18. 11:53
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha az elején ilyen részletesek vagytok sajnos lehet , hogy később megunjátok egymást! Ennek lassan magától kell kialakulnia, de ha ráakarsz találni az is igaz, hogy részletesen meg kell ismerned. Azért mert így tudni fogod, hogy Ő-e az!
2011. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 napietus ***** válasza:
69%
azt kéne látnotok, hogy sok beszédnek sok az alja. a fontos dolgokat meg kell beszélni, de a lényegtelenekre kár az időt pazarolni. ez csak szócséplés, nem jó semmire.
2011. szept. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
megunjuk egymást? azért, mert megbeszéljük a bajaink? nekem nem hiányzik a veszekedés
2011. szept. 18. 12:03
 4/38 A kérdező kommentje:
második: nem szoktunk olyanokról beszélni ami tök érdektelen, az olyanokat beszéljük meg ami a másik fél számára zavaró vagy bántó és a másik jobban odafigyel. Így kerüljük el a veszekedést és azt hogy egy idő után elegünk legyen egymásból..
2011. szept. 18. 12:05
 5/38 anonim ***** válasza:
73%

Ha nektek jó így akkor nincs semmi baj. Ahány ember annyi szokás.


Én is megbeszélem minden nap a barátnőmmel hogy milyen volt a napja és mi lesz a következőn. Ez szinte már megszokás lett nálunk. Van mikor kimarad de nem baj.

2011. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
nahh, mi lett?
2014. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Azóta én 23 vagyok, ő tegnap lett 22, együtt élünk németben egy szép kis lakásban szinte teljes békében, szerintem bejött a dolog :) Bár azt mondják ránk, hogy olyanok vagyunk, mint az öreg házasok, úgy ismerjük a másik hülyeségeit, de szerintem ez nem rossz, nincsenek véletlen bunkó beszólások vagy hasonlók, ami a másikat megbántaná anélkül, hogy az elkövető észre venné, most voltunk nyaralni, nagyon jól érezzük magunkat együtt. Persze lehet, hogy másoknak nem ilyen egyszerű és az is benne van, hogy össze passzolunk, de nyilván hozzáállás kérdése is.

Köszönöm kérdésed :)

2014. aug. 7. 07:19
 8/38 anonim ***** válasza:
Na és most miújság veletek?:)
2015. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Megmondom: decemberben leszünk 5 évesek, januárban össze házasodunk, Németországban élünk, találtunk olcsó és színvonalas albérletet, dolgozunk, van 2 autónk meg minden ami kell :) Lehet, hogy nem volt normális amit csináltunk, de harmonikus kapcsolat lett belőle. Persze kisebb szúrkálódásokat leszámítva.
2015. okt. 19. 19:48
 10/38 A kérdező kommentje:
Előzőleg is te érdeklődtél? :D
2015. okt. 19. 19:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!