Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez a pasikkal? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez a pasikkal? Ha ők sorra döntik meg a csajokat, Casanova-k. Viszont, ha egy lány sorra szedi fel a pasikat, "K". Van erre valami értelmes magyarázat, hogy a férfiaknál miért menő az, amiért a nőket megszólják?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Hat igen, ez sajnos igy van. de ez régi felfogás. a férfiakra is rá lehet mondani h ribancok. egyaltalan nem tartom casanovanak azokat a pasikat akik belegyalogolnak masok lelkéébe. nagyon is lenézem őket, ha elkapnak vmi jo kis nemi betegséget, meg is érdemlik.
2009. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Én ugyanúgy lenézem az ilyen pasikat, mint a rib*ncokat. A köz felfogásáról nem tudok nyilatkozni, szerintem értelmes magyarázatot senki nem tud adni.
2009. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Azért mert 1 csávónak sokkal nehezebb felszedni egy nőt mint fordítva. Ti csak felvesztek egy miniszoknyát és máris körülöttetek liheg a sok csávó.
2009. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
na mármost..egy férfi nem attól lesz casanova, hogy sorra dönti a csajokat.. ezt csak ők hiszik így. és igen,egy valódi nő, ne tegye már le a szintet olyan alacsonyra, hogy össze-vissza kefélgetheti minden f.a.s.z.. szerintem egyik nemnél sem helyes, ez a "dugjuk akivel csak tudunk" mentalitás.
2009. márc. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Thurston ***** válasza:
93%

A férfiaknál sem menő. Aki ezt hiszi, az idióta.


18F

2009. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Nők és férfiak között is megtalálható ez a ribanc típus, de a normális is (de kinek mi a normális :P)

Egy nőt tényleg nehezebb megszerezni, mint egy férfit, ezért a férfiak büszkén mesélik, ha sikerült nekik valakit megdugniuk. És talán emiatt van az is, hogy akinek nem sikerül senkit, elismerően tekint rá, hogy igen, ő tud valamit...

Nőknél pedig elvárás a nőiesség, amihez hozzátartozik, hogy nem csak játszadozik, hanem igenis tudja, mit csinál. És azzal fekszik le, akivel akar, nem azzal, aki az útjába kerül. Így kevésbé elfogadott, hogy mindig mással teszi, mert akkor a nőiessége már igencsak megcsorbul.


Meg lehet érteni őket is, az ösztöneiknek élnek, de az én értékrendemnek ellent mond. (Azért egyszer akartam egy rövid kapcsolatot, csak testiségnek, de egy másfél éves kapcsolat lett belőle, és még folytatódik :P)

2009. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
lassan az egész világ ribancokból áll...:D Legyenek azok nők vagy férfiak XD...szerintem egyik sem helyes...én mondjuk azt nem bírom ha valaki úgy ribanc ha közben komoly kapcsolata van...
2009. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Kik szólják meg? Akik nem ilyenek? Én nem itélem el. Ha sokat válogat hát istenem. Mi van akkor, ha egy nőnek 30 faszival kell ahhoz lefeküdnie, hogy megtalálja az igazit? És azt mondja, elég volt, kiszórakoztam magam köszönöm, ez az ember kell nekem. Erre nem gondol senki? Természetesen nem.

Már megint csak a buta társadalmi konvenciók.


Az előző válaszokhoz kapcsolódva:


Nekem nem jelent semmit, ha megszerzek egy nőt, mert itt nem birtoklásról vagy egy tárgyról van szó.

Szimpatikus vagyok neki, ő is nekem, együtt vagyunk.

Ahhoz kell óriási tehetség, hogy a férfival is maradjon a kiválaszott nő. Ez a nehezebb.


Egyébként én sosem küzdöttem egy nőért sem. Ha nem akart önszántából megismerkedni vele, még annak ellenére sem talán, hogy szimpi voltam neki, akkor úgy járt.

Ez a fajta értelmetlen "küzdelmet" teljességgel képmutatásnak tartom. Én az őszinteséget szeretem.


25/f

2009. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha egy lakatot több kulcs is nyit akkor az egy rossz lakat.Viszont ha egy kulcs több lakatot is nyit akkor az mesterkulcs.:'D Amúgy szerintem sem helyes ez a dolog :/
2015. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!