Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Semmi jel nem utalt erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi jel nem utalt erre a végkifejletre. Mi lehet a magyarázat? Történt már mással is hasonló? Folyt. Lent (21 éves lány)

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hónapja megismertem a neten egy 25 éves srácot.Már az első randin szimpatikus volt és én is neki.Második alkalommal megcsókoltuk egymást, az is különleges volt és érezelmdús. Még ötször találkoztunk, háromszor felhívtam magamhoz, egyedül élek, kint hóvihar volt, nem akartam mászkálni ilyen időben. De nem bántam meg, mert nagyon jól elvoltunk, összebújtunk, zenét hallgattunk, teázgattunk és egyéb kellemes dolgok. Egy csodás délutánon szeretkeztünk is, ami szintén csodás volt, a fellegekben éreztem magam....

A randik közt elég sok idő eltelt, és én keveseltem a találkozásokat, főleg miután kialakult, hogy együtt vagyunk.A legutóbbi randevún említettem neki, hogy keveset látom. Azt mondta, hogy ő is azon van ,csak nagy mindig a fennforgás, rengeteg a dolga. És megígérte, hogy változtatunk rajta.Ez egy pénteki napon volt. Másnap boldog voltam, és estefelé felhívtam, hogy miújság. Jót beszélgettünk, megköszönte többször is, hogy hívtam.Kérdeztem, hogy mikor láthatom. Azt mondta nem tud ígérni, mert ha nem tudja betartani akkor az kellemetlen.Meg amúgy is nem szeret tervezni...mondtam, hogy ő is hívhat nyugodtan, erre azt felelte így van. Letettük.

És ma van csütörtök...azóta semmi hír róla...a netre rendszeresen belép. Tegnap este 2szer próbáltam hívni, nem vette fel.Írtam egy smst, hogy jó lenne tisztázni a dolgokat, és vasárnap elutazom (kollégiumba), ha addig nem keres akkor megértettem, hogy ennyi volt.

Kétségbeestem...mi történhetett. Többször említette, hogy nehéz eset, mindig rohan, nehéz utólérni, de kért, hogy ne gondoljak ilyenkor rosszara...Mégis mit tegyek most?

El vagyok keseredve :(

(ui.: asztrológiában érdekeltek: az illető egy vízöntő...)


2010. febr. 25. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Azok a fránya vízöntők, nem lehet mit tenni velük, örülj h nem nyilas volt mert akkor húúúúúúúúúúúúúúúhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa
2010. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

"Többször említette, hogy nehéz eset, mindig rohan, nehéz utólérni, de kért, hogy ne gondoljak ilyenkor rosszara..."

NYUGI!

2010. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

tudod nehéz lerázni a többi csajt hogy veled lehessen


viccet félretéve, nehéz elbújni az igazságszolgáltatás elől egy-egy nagyobb bűntény után ha az ember nem politikus

2010. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most egy kicsit magamból ki indulva (mivel én is vízöntő vagyok) Ne gondolj semmi rosszra ha pár napig nem keres. Bizonyára szeret egy kicsit egymagában foglalatoskodni, vagyis a függetlenségét megtartja. Az mondjuk utalhat rá is hogy néha kiszámíthatatlan és nem tudod hogy most nála éppen mi zajlik le benne. Ilyenkor jobb tisztázni a dolgokat mielőtt félre értések adódnának ez miatt. csak azt tudom tanácsolni, hogy légy türelemmel vele illetően ne döntsél elhamarkodottan. Próbáld vele azt érzékeltetni hogy szükséged van rá, de sose zsarold érzelmileg.
2010. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig se kapkodta el, ezután se fogja,nyugi, várj türelmesen.

NEm kell egyből a legrosszabbra gondolni, ha meg az lesz akkor előbb-utóbb úgyis kiderül.

Add át maagd ennek a remek érzésnek és hagyd hoyg éljen melletted,legyenek saját külön programjai, ne akard leláncolni mert akkor hanyatt-homlok menekülni fog. (saját keserű tapasztalat)

HA hiányzol neki úgyis keres,addig meg foglalkozz magaddal, csinosítsd magad,készülj a vele lévő időre!

Sok sikert!

2010. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Nem szeretnélek kiábrándítani,de nem lehet h van más is neki?Gondolok lezáratlan ügyre,rossz kapcsolatra,lehet épp szakítóban van valakivel.Te bizonyára tetszel neki és jól érezte magát veled.Nem tudom hány éves lehet,de nincs felesége?Bocsánat ha "ünneprontó" voltam.
2010. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

De ez nem azt jelenti számára, hogy le akar rázni?

Miért nem hív vissza?Ennyi napig...

Legalább egy üzit dobhatna, hogy most túl elfoglalt ahhoz, hogy találkozzunk, majd keres.

Ráadásul a társkeresőn, ahol megismertem mindennap fellép...új képet tett fel.

De a viselkedéséből mindig az jött le, hogy ő is akar velem lenni...

Nagyon jók a pozitív válaszaitok...nekem is ez lenne a legjobb, ha csak nagyon kelekótya lenne és előbb-utóbb jelentkezne. De az ultimátummal megszabtam, hogy meddig várok...

Nemtudom mit lesz...

Kérlek írjatok még!!

:(

2010. febr. 25. 20:23
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én, mint 33 éves vízöntő pasi a téma elolvasása után az járt a fejemben, hogy ennyi, ez a pasi csak meg akart dugni, megvoltál, hát viszlát.

Elnézést, ha nyers, de ilyen egy vízöntő!

Egy vízöntőnek kell a szabadság, ez tény. De, hogy értsd, elmondom mi az, amit utálnak a vízöntők.

Volt egy kapcsolatom, amiben a lány azt akarta, hogy ha letesz a sarokba, akkor ott is maradjak, levegőt se vegyek, amíg ő azt nem mondja, hogy vehetek. Mi mindig megbeszéltük, hogy mikor találkozunk, és ahhoz tartottuk is magunkat. Történt egyszer, hogy tv felvételre kellett mennem. Mondtam, hogy aznap nem tudom, hogy végzek Pesten, de ha nem végzek úgy, hogy elérje ő is az utolsó buszát (mindketten más városban laktunk), akkor majd másnap találkozunk. Este lett, mire vége lett a felvételnek, és pont kiléptem az öltözőből csörgött a telefon, hogy hol vagyok, miért nem hívtam, meg mit képzelek én magamról, stb. Tudta, hogy Pesten vagyok, és mondtam, hogy most lett vége a felvételnek, de csak hisztizett, hogy biztosan nem szeretem, stb. Na ez az a korlát, amit egy vízöntő már nem visel el, ha percenként elszámoltatják. Aki napokig látni sem akar, az nem amiatt van, mert ő vízöntő, hanem amiatt, mert nem érdekled. Ez van, és ha rákérdezel nyíltan, talán kiböki, és jobb biztosan tudni a rosszat, mint bizonytalanságba élve, a reménykedéstől megőrülni...

2010. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem voltál ünneprontó. Én is gondolok mindenfélére...

Aki azt írta, hogy éreztessem, hogy szükségem van rá...hogyan? Én hívtam többször is...de semmi reakció.

Azzal, hogy megírtam vasárnapig várok rá hibát követtem el?De hát azért én sem vagyok tárgy, hogy felrak a polcra és levesz, ha épp eszébe jutok...

Ezek után nekem kéne még valamit tennem?

2010. febr. 25. 20:27
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

És még valami:

Ha nem veszi fel a telefont, írj neki te egy szakító sms-t, ne várd hiába.

Ha szeret, azonnal megkeres, ha 1 napig nem jelentkezik, jobban teszed, ha elfelejted, és keresel egy olyan embert, aki megbecsül, és tényleg szeret.

Egy valamit ne tégy soha: ne büntesd a jövendőbelidet az előző (pontosabban a jelenlegi) csalódásod (csalódásaid) miatt.

Fiatal vagy, előtted az élet, és a boldogság kapuja sem zárult még be előtted örökre.

És egy kérdés: valóban a fiút szeretted, szereted, vagy csak az érzést, hogy szeretheted, vagyis azt, hogy valakit szerethetsz?

2010. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!