Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány lánytól milyen betegségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány lánytól milyen betegségeket kaphat el? Pl. : hpv-t el lehet kapni? Idióta válaszoktól kíméljetek!

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
HPV-t, herpeszt, gombát biztos.
2011. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy bármit, mintha fiú lenne.

Sok szerencsét a leszbizéshez, váljék egészségetekre.

2011. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, hpv-t el lehet kapni. Nem voltam még lánnyal, nem tudom hogy működik, de:

ha megujjazod őt, aztán magad (vagy épp közös vibrátort használtok vagy ilyesmi) innentől kezdve az összeset el tudod kapni tőle.

2011. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

nemrég derült ki, h lehet, h a méhnyakrák vírus lappang a szervezetemben és valószínű, h elkaptam valakitől

és ugye lánnyal nem nagyon lehet óvszert használni

ujjazásnál elég érdekes lenne

2011. máj. 11. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már 4 évesen elkaptad az óvodában.

A HPV nem korfüggő.

2011. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

tudom, h nem korfüggő, de az orvos folyamatosan azzal nyaggatott, h mert fiatal vagyok és felelőtlen, mint ő volt régen, és h ez nem meglepő, stb.. Oo

csak néztem

én ilyen téren nem szoktam felelőtlen lenni, lehet ő az volt, de én nem


de az előző szűrés nem mutatott ki semmilyen problémát :S

úgyhogy kétlem, h régóta bennem lenne a vírus

2011. máj. 11. 22:15
 7/9 anonim ***** válasza:
HPV-hez még csak konkrét aktus se kell. Az elég könnyen terjed.
2011. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tord az agyadat azon, hogy kitol kaptad el es hogyan, mert ez nem segit a helyzeteden. Kezeltesd ki magad es arra ugyelj, hogy ne add tovabb. Jarj el rendszeresen vizsgalatokra. Szerencsere a HPV komolyabb tipusait is jol tudjak kezelni, a mehnyakrak is kikezelheto, ha idoben mesz. Anyosomnak volt ilyen mutetje 25 eve, azota sincs semmi gondja. Ez nem olyan, mint az HIV virus, csak idoben kell cselekedni.
2011. máj. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Még 2 hónapot várnom kell a következő szűrésig, az orvos szerint még egy vizsgálatot kell csinálni.

Eddig 2 cisztám volt, azok miatt jártam, most meg ez...

Olyan jó, akinek 1 évben elég 1szer elmenni a szűrésre és kész :D

2011. máj. 12. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!