Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lemaradok valamiről? Néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemaradok valamiről? Néha kicsit gáznak érzem.

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom. Nem szeretem, amikor előttem beszélnek ilyen dolgokról, mert gáznak érzem.

Van pár lány, akikkel jóban vagyok, és ők ezekről a dolgokról tök eltudnak beszélgetni, hogy mit csinálnak a barátjukkal :(

Összeakartak már velem jönni, de mindegyik neten talált rám. Senki nem jött még oda hozzám személyesen.

Igaz, hogy nem járok bulikba, és nincsen ilyen nagy baráti köröm, inkább csak sulis barátaim vannak (iskolában vagyok mindig velük, mert nekik van baráti körük). Átlagosnak mondanám magam, nagyon lassan nyílok meg, főleg fiúk előtt.

15 vagyok (pár hónap és 16)

Szerintetek gáz ez?


2011. máj. 12. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem,egyáltalán nem az.Buliban sem biztos,hogy találnál hozzád valót.22/F
2011. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem maradsz le. Előbb utóbb te is találsz partnert. DE legyél nyitottabb, barátkozóbb. Ne zárkózz el az ismerkedéstől. Adj esélyt magadnak, meg a leendő társadnak.
2011. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És mi a baj a nettel?

Az egy nagyon jó médium arra, hogy tényleg hozzád valót találj. A csalókat és hazugokat hajtsd el a fenébe, lépj tovább rajtuk azonnal, a komolyakat viszont vedd szemügyre jó alaposan... és számos gyöngyszemre akadhatsz közöttük.


Egyébként meg megnyugtatásul: nekem egészen 21 éves koromig nem volt senkim, szóval messze nem vagy még lemaradva semmiről. :D

2011. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért hiszik azt a mai kamaszok, hogy minél hamarabb túl kell lenni mindenen? Mintha ez elősírás lenne.
2011. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

15 éves vagy úgyhogy szerintem még nem vagy lekésve semmiről :) Nem azért kell valakivel járnod hogy jobban beilleszkedj valahova vagy hogy másoknak megfelelj. És ha bulizni járnál ott is lehet csak olyanokkal találkoznál akik meg akarnak fektetni egyszer és kész. A lényeg hogy ne érezd Magad elkésve hiszen még nagyon sok időd van. Tartsd nyitva a szemed és legyél kedves a körülötted lévő emberekkel és lehet valaki így fog felfigyelni Rád, mert írtad hogy lassan nyílsz meg és ezt lehet hogy érezni lehet a kisugárzásodon, és ezért nem mernek hozzád odamenni. Az Univerzum a legváratlanabb pillanatokban intézkedik néha :) És a netet se zárd ki olyan módon hogy nem is az összejövetelre de az ismerkedésre, beszélgetésre mert ott talán könnyebben meg tudsz nyílni és ha látod hogy elfogadnak stb. akkor a valós életben is könnyebben fog menni. Bár szerintem sokan jobban szeretik a kicsit visszafogottabb és zárkózottabb lányokat mint a nagyszájú "vagányokat".

20F

2011. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És még valami, csak hogy mindenképp legyél Önmagad :)
2011. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok : ))Nem volt barátom , de mégis én adom a barátnőimnek a tanácsot a kapcsolatukhoz :) Két hete csókolóztam először( nem olyannak aki annyira nagyon tetszett volna) , de azt hittem már soha nem fogok , de ez meglendítette az önbizalmamat és ezen a héten már több fiú mondta , hogy milyen boldog vagyok és milyen jól nézek ki.Próbálj meg először a fiúkra barátként gondolni és nem leendő pasi jelöltként szerintem és úgy sokkal könnyebben el tudok velük beszélgetni, nem vagyok oylan feszélyezett stb. :))

Sok sikert ;)

16L

2011. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!