Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan ismerkedhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedhetnék normális fiúkkal?

Figyelt kérdés
Szeretnék fiúkkal ismerkedni , de kezdeményezni nem igazán merek, bulizni se nagyon járok. Mit tegyek?L/19
2011. máj. 12. 18:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz, vagy járj bulizni. Ha ülsz otthon, és várod, hogy a szádba repül a sült galamb, akkor sose fogod megtalálni azokat a fiúkat, akik szintén ezt csinálják, mint te.

18/F

2011. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Scream85 ***** válasza:
Írj nekem :)
2011. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Miért? Rólad mit lehet tudni?:)
2011. máj. 12. 18:13
 4/31 anonim ***** válasza:

"Kezdeményezz, vagy járj bulizni."


Bírom ezt a hozzáállást. Ha valaki nem szeret valamit csinálni, akkor nem erőltetni kell, hanem más megoldást találni. Nem mind szeretünk "bulizni". Aki szeret, az meg nem kényszerből csinálja, csak hogy legyen párja.

2011. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Az, hogy járjon bulizni, és kezdeményezzen ő az nem egyik napról a másikra fog megváltozni. Sok akarat, erő szükséges hozzá. Ha nincsenek igaz barátai akkor sem most, sem később nem lesz kedve eljárni bulizni, mivel nem lesz kivel, és egyedül meg nem sok értelme van szerintem.

Próbálj ki egy társkeresős oldalt. Igaz ennek is megvan az előnye és hátránya, de egy próbát mindenképp megér.

2011. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Kb. minden ismerősömnek van valakije így nem tudok kivel buliba menni , mert nem szeretnék harmadik lenni. Plusz még sokat is kell tanulnom .
2011. máj. 12. 18:18
 7/31 Scream85 ***** válasza:
Második vok. írj üzit :D
2011. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Társkeresőt már próbáltam , de igazságszerint nem sok olyan fiút találtam akivel beszélni is tudtam.
2011. máj. 12. 18:24
 9/31 anonim ***** válasza:
Mondanám h írj nekem, velem biztos tudnál beszélni, de sztem a nem túl jó külsőm zavarna.
2011. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk...:)
2011. máj. 12. 18:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!