Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol és hogyan ismerkedhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedhetnék korombeli fiúkkal?

Figyelt kérdés

1-2x eljárok bulizni, de mindig ugyanazokkal az emberekkel. A buli nálunk annyit jelent, hogy ha városi programok vannak, akkor kimegyünk oda, megnézzük a koncerteket, megiszunk egy sört és beszélgetünk. Vagy beülünk valahova, ahol szól a zene, de lehet mellette beszélgetni.

De hogy őszinte legyek, nem is mindig érzem jól magam, ezért nem megyek el túl sokszor.


A suliban az évfolyamtársaimat nagyjából ismerem. Aki normálisabb, akit akár eltudnék képzelni magam mellé, annak van barátnője. Olyannal meg nem kezdek, aki csak "az offokat tudja tolni és azt hiszi, hogy ettől lesz menő".


Az alsóbb évesek pedig még gyerekesek. Kereskedelmi, vendéglátós suliba járok és van gazdasági ismeretek is. A mostani 9.-10.-esek azon nevetnek órán, hogy kielégíteni és megkérdezik a tanárt, hogy hányszor fogja még ezt mondani. Hát basszus, tudjuk már különbséget tenni a kielégíteni szó szexuális és gazdasági jelentősége között. Meg sok más kérdésben is éretlenek még egy normális párkapcsolatra.


Sportolok, de ez sulis sport, és csak lányok vannak, szóval még itt sem tudnék ismerkedni.


Már annyi mindent kipróbáltam, hogy esélyt adjak a kapcsolatnak. Sokszor olyan helyeken jövök haza, amerre ezelőtt nem jártam, suli után, ha van időm és nem olyan nehéz a táskám, szoktam sétálgatni, mondjuk közbe be-be nézek egy két boltba, de akkor is. Ráadásul ilyenkor egyedül szoktam sétálgatni, mert a legtöbben sietnek a buszhoz vagy valami, ami akár külön jó lehet, mert sokszor hallom, hogy a pasiknak gondjuk van azzal, hogy a lányok csapatban járnak mindenhova.


Már nagyon hiányzik egy fiú, egy társ, akivel támogathatnánk egymást, akit megölelhetnék (és itt nem arra gondolok, hogy odamegyek anyukámhoz és megölelem), akihez odabújhatnék, akivel kiegészítenénk egymást.

Annyira nincs tapasztalatom ilyen téren, hogy igazából azt sem tudom, mit kellene tennem, ha lenne kiszemelt.



Szóval, a kérdés szerintem egyértelmű. Tanácsokat, tippeket várok, hogy hol és hogyan ismerkedhetnék korombeli (16-20éves) fiúkkal.

16/L


2011. szept. 16. 19:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Irj egy privit! Vagy irok én, de akkor nézd meg az e-mailjaidat. ;)
2011. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
30%
WoWon!!
2011. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
63%
Korombéli fiúkat a Kéményseprő-vállalat környékén keress!
2011. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azért bízom még értelmesebb válaszokban is:)

A wow-val hagyjatok, azt sem tudom, mi az, és nem is érdekel. (addig ok, hogy valami számítógépes játék).


Egyébként, hogy őszinte legyek, kezd egy kicsit zavarni, hogy 16 évesen még csak c*gányok és munkások (építkezésen dolgozó stb.) találnak be. Pedig nem öltözködöm kihívóan. Szeretem a csinos, nőies ruhákat, de kerülöm a kihívó darabokat.

2011. szept. 16. 19:20
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Merre felé vagy megtalálható? :)
2011. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős helyzet...

17/L

2011. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Így amit leírtál magadról tök szimpi csajnak tűnsz... amúgy menj oda a srácokhoz a suliban h. "bocsi kölcsönadnád a számológéped mert matek doga lesz" meg mosolyogj rájuk, vagy pl a büfénél a sorban szólj be nekik valami vicceset és kezd el velük dumálni... ne aggódj:)
2011. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

ja volna egy kérdésem hozzád meg a másik hölgyhöz aki válaszolt: milyennek tartjátok a külsőtöket?

21/f

2011. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Írtam privátba:)
2011. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Írj privit én segíthetek a problémáidon :)
2011. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!