Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit tud a kondolimáról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tud a kondolimáról?

Figyelt kérdés

nemrég tudtam meg h hpvs vagyok pontosabban kondolimás. viszont az orvos nem mondott nekem semmi konkrétat és hiába kerestem a neten pár dolog nem tisztázódott bennem.

Ha elmúlnak a szemölcsök akkor még később kiújulhat??

És most már végleg hordozom a hpv vírust? És ha igen mikor fertőzök vele csak ha kiújultak a szemölcsök v mindig?


2011. máj. 12. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg kondilóma :)

A szemölcsöknek létezik tüneti kezelése, akkor a külső jegyeik elmúlnak, de a vírust kiirtani nem lehet, szóval óvszer nélkül ne szexelj és mindenkit tájékoztass a betegségedről, akivel szexelni akarsz. A szemölcsök ki fognak újulni. A fertőzés pedig folyamatos, nem csak a szemölccsel fertőzöl.

2011. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Köcsögduda válasza:
[link] - condyloma, és ezetnúl használj gumit...
2011. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is van condylomám... már több mint egy hónapja járok vele kezelésre, ami nagyon fájdalmas és állandóan visszajönnek a szemölcsök. szóval hetente minimum 1 de általában 2 alkalommal vagyok a nőgyógyásznál, és kinoznak. nekem azt mondta a dokim, hogy ez a betegség nem veszélyes, csak makacs... hát nem nagy vigasz :)

A szemölcsök bármikor kijöhetnek szóval ha a virus benned van, akkor te is azon szerencsétlen emberek táborába tartozol ahova én. sőt a partnered is elkapja tőled (ahogy az enyém is elkapta), és benne is meg lesz a hpv virus, de a szemölcsök nem biztos h megjelennek nála. Az immunrendszer legyengülése miatt jönnek elő.

ja és azt is mondta az orvos, hogy van védőoltás, de 12 éves korig lehet felvenni. (én erről is lekéstem).

ezzel együtt kell élni.

Hát én ennyit tudok. remélem segitettem ezzel a sok rossz hirrel:(

2011. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, bocsi az elírásért..
2011. máj. 12. 18:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!