Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetne köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetne köztünk valami? 17/L

Figyelt kérdés
Nagyon bejön osztálytársam, de ő észre se vesz főleg, hogy csendes vagyok, csak 1-2 emberrel szoktam beszélni. Néha látom, hogy engem néz, de amúgy mindig osztálytársammal egymáson lógnak. Ha akarnának sztem járnának, de mivel egyiküknek sincs senkije jól elvannak egymással. Remélem majd később megváltozik köztünk ez a helyzet, főleg hogy apum ismeri a szüleit..
2011. máj. 12. 19:49
 1/1 AVATAR282827 ***** válasza:
hát egy kicsivel több önbizalom, és kezdeményező képesség jól jönne neked, de ha az megvan akkor van esélyed...amúgy meg az hogy apud ismeri a szüleit...hát az sokat nem dob a lattba, kivéve ha arra gondoltál hogy tolmácsolják így egymás után a srácnak hogy mi a szitu...de az meg nem nyerő...önbizalom kérdése...meg a kezdeményezésé...sok sikert
2011. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!