Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzek rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzek rá, hogy tulajdonképpen van-e köztünk valami komoly?

Figyelt kérdés

Nemrégiben megismerkedtem egy sráccal, aki pont az én munkahelyem mellett dolgozik. Igazából már korábban is feltűnt nekem, de gondoltam ez csak naiv ábrándozás... aztán hogy, hogy nem, egy bulin "összejöttünk".


Pontosabban csak csókolóztunk és elkérte a számom, aztán másnap írt... és igen, eleinte csak SMS-eztünk, utána már találkozgatni is kezdtünk. Leültünk megbeszélni ezt az egészet, ahol ő közölte, hogy igazából nem is akart komoly kapcsolatot, neki erre nincs ideje, zűrös az élete - de aztán jöttem én :) Oda jutottunk, hogy nem erőltetünk semmit, majd meglátjuk mi sül ki belőle...


Nos, ehhez képest abszolút úgy élünk, mintha együtt lennénk. Mindennap találkozunk, teljesen természetes, hogy csókkal köszön, na meg amúgy is, a környéken már mindenki előtt publikus, hogy mi ketten "járunk", nem is teszünk úgy, mintha csak "ismerkednénk."


De nincs kimondva a dolog... illetve, amikor átbeszéltük nno a dolgot, mondott valamit: "kicsit úgy érzem, te ezt siettetni akarod." Ez ott cseng a fülemben, és ezért nem is merem megkérdezni, hogy mi ez akkor...


Hogyan tudnék rákérdezni úgy, hogy ne tűnjön erőltetésnek? Ha még ezek után kell egyáltalán bármit erőltetni? :) Hiába, azt hiszem, kezdek beleszeretni :)


18/L


2011. júl. 24. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem tök egyértelmű, hogy együtt vagytok és ezen nincs is mit megbezsélni, d eha gondolod, akkor keress egy időpontot, ami úgy nagyjából az a nap, amikro úgy összejöttetek és ejtsd el Neki, h ˝ma vagyunk x hónaposak˝ és lesd a reakciót , v valami ;)
2011. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mond azt hogy terhes vagy :D
2011. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ülj le vele, és kérdezd meg egy üveg bor mellett hogy akkor most tulajdonképpen mi van köztetek. Mond hogy ezt nem siettetésből kérdezed, te nem akarsz semmit sem siettetni, csak hogy szeretnéd tisztán látni a kapcsolatotokat. Szerintem ez így teljesen korrekt, és ha ezen felkapja a vizet vagy megsértődik akkor elég egy fura figura. :) Sok sikert!
2011. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!