Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy csak ennyire kedves és érdekli a véleményem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel néhány hete barátkozok. Ő az elejétől fogva tudja, hogy tetszik nekem ugyanis korábban elmondtam neki. :) Feltűnt, hogy mostanában szinte mindig megdicsér ha alkalom van rá egészen apró dolgok miatt is, vagy néha bókol hogy milyen erős meg milyen ügyes vagyok... Többször mondott már olyat is hogy én egy hős vagyok (:P), vagy ha vesz valami új táskát, ruhát, vagy bármit akkor érdekli hogy nekem tetszik-e. Vagy nemrég pl megkérdezte hogy szerintem hogy jobb a haja, kiengedve vagy összefogva. Mondtam hogy szerintem kiengedve, és akkor úgy hagyta a haját.


Na szóval lányok ezeket vehetem-e úgy hogy bejövök neki, vagy csak ennyire közvetlen és barátságos lenne?


2011. máj. 12. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha az öltözködésben kikéri a véleményedet és meg is fogadja, akkor valószínűleg neked akar tetszeni.;)
2011. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel...

Vagy csak annyira szeret téged mint barát,h a bizalmába fogadott téged és ad a véleményedre...nem tudom h ő úgy gondolja,de én lány vok és ez nálam már nah...szval tuti nem azt jelentené,h herótom van tőle :)

2011. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!