Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön a csajoknak az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a csajoknak az olyan srác, aki nagyon zárkózott?

Figyelt kérdés

Én nagyon zárkózott vagyok, néha egy szót sem szólok.

Néha beszélgetek a leányokkal, de ott ő beszél többet, én csak néha mondom, hogy én is úgy gondolom.

Nem tudom, mert messen sokat beszélek, de ha szembe kerülök valakivel nincs kedvem beszélni.

Néha meg zavar a nagy társaság.

Ma a suliban, összesen 7 szót mondtam:

Szia, Szia, Lineáris varietás, Szia, Szia, Jó napot.


2011. máj. 13. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, van aki örül neki, ha nem f¤s¤d a szót.
2011. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
általánosságban szerintem nem
2011. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten bírom, ha egy srác sokat beszél. Szóval nekem nem tetszene.
2011. máj. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor menjek szerzetesnek?
2011. máj. 13. 13:37
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nem vagyok lány de én nem szeretem az olyan embereket akikkel nem lehet beszélgetni mert meg se szólalnak és egy szavas válaszokat adnak. Olyan érzésem van mint ha fárasztom a társaságommal. Ez nem valami születési rendellenesség, tanulj meg beszélni.

Nem baj ha valaki kicsit introvertált, de szerintem egy embernek se jön be ha csak a saját hangját hallja.


Érdekeljen mit mond a másik, válaszoljál, mondd el a véleményed, kérdezz vissza, ne legyél már néma. Nem kolostorba kéne vonulni hanem társaságba. ÉS ezt nem bántásnak szántam.

2011. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem igenis bejön. Jobban szeretem aki csendes, ha meg túl sokat dumál, meg teszi a nagyot, akkor féltékeny lennék rá. Meg én jobban megbízom a visszafogottabb srácokban.

:)

De persze velem beszéljen!


14,5 L

2011. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A többségnek nem. Az én napjaim nagyja is kussolás mellett telnek el, nem jön be a nőknek.
2011. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálok többet beszélni.
2011. máj. 13. 16:46
 10/11 anonim ***** válasza:

ha meg tudzs nyílni egy idő után akkor oké, ha nem, akkor valamin változtass


én lányba vagyok ilyen, és rájöttem ez nem jó, bennem van egy korlát, fel kell oldanom, és szembemenni azzal, ami miatt ilyen vagyok

2013. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!