Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 30 eves ferfiaknak fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 eves ferfiaknak fontos, hogy egy csaj jol oltozzon illetve hogy ne legyen tul vekony vagy tul sovany?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az férfija válogatja.
2011. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Férfija válogatja. Ismerek 30-on felüli pasit, aki kizárólag a pálcikavékony, szexisen öltöző lányokért van oda. Aztán olyat is, aki a sportos vékonyakért és olyat is, aki a teltebbekért. Nehogy már azt hidd, hogy ennek bármi köze is van a korhoz! :D
2011. máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem 33 évesen teljesen mindegy milyen
2011. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sem a "jól öltözöttség", sem a "túl vékony/sovány" nem valami egyértelmű megfogalmazás. Ha a jólöltözöttség a pitsás öltözködést jelenti, az nekem nagyon nem jön be. Ha a kosztümöt, az sem. Nekem inkább a laza, sportosabb öltözködés jön be, ami persze nem a szakadt göncöket jelenti. Az alak fontos, de nincs egyértelmű határ, hogy ez még jó, az már rossz.

32/F

2011. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

TE JÓ ISTEN!!!!


Egy 30 éves pasi öreg lenne?????


Egy pasi 30 évesen az egyik legjobb korszakában van. És sok 30 éves néz ki 25 nek.


És miért ne lehetnének igényei egy 30 éves pasinak???


Fontos!!! Fontos h csinos legyen, és vonzó, és olyan alakja legyen ami az igényeinknek megfelel!


30/F

2011. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!