Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igényes férfiaknak (jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igényes férfiaknak (jól öltözik, ápolt, belött haj) mennyire számít párválasztásnál, hogy egy csaj mennyire ad magára?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha igényes a pasi, akkor miért választana igénytelen barátnőt?

20/L

2011. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ilyen hülye egy kérdést.
2011. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nyilván nagyon számít.
2011. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a belőtt hajnál kezdődik az ápoltság.
2011. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fiatalabb koromban alig 20 évesen összejöttem egy sráccal. Akkoriban sokmindent gondoltam magamról, de, hogy nő vagyok azt nem. A srác igényesebb volt, mint én. Nagyon sokszor megkaptam, hogy öltözködhetnék nőiesebben, viselhetnék magassarkút stb. De és akkoriban menni sem tudtam a magassarkúkban.


Azóta eltelt néhány év. diszkrét francia manikürrel ellátott műkörmeim lettek, ha olyan az alkalom, akkor egy szolíd sminket magamra dobok, sokat járok magassarkúban és szoknyában.


Őszintén? Herótot kapnék, ha egy lepusztult hústömeg lenne a kedvesem. Valószínűleg fiatal koromban begyűjtött srácot is nagyon zavarná. Viszont anno én sem voltam képes a srác kedvéért változtatni ezen, mert nem éreztem jól magam nőies göncökben, és a mai napig azt mondom, hogy azért már másnak úgy tetszem, nem kezdenék el ismét fiúsan öltözködni stb.

2011. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nagyon. De ez egyértelmű is.
2011. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel igényes a pasi ezt viszont elvárja a csajtól is de ez egyértelmű
2012. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!