Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Bejön nektek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejön nektek, ha egy lány jégkorongozik?

Figyelt kérdés
Már jópár éve játszom, de még nem volt olyan barátom, akit úgy ismertem meg, hogy tudta volna rólam. Szerintetek ez zavarhatja őket?
2011. máj. 13. 18:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az előzőnapi szép meccsük miatt az oroszoknak szurkoltam. Sajnos nem sikerült nekik ez túl jól, de szerintem az előző mérkőzést még nem pihenték ki. Am. sokan azt mondják: "manökenalkatod van", hát erről vitatkozhatnánk, de több helyről is hallottam már, szal nem lehet olyan rossz. (idegen szemmel minden más)
2011. máj. 14. 21:00
 12/19 anonim ***** válasza:

Hát akkor tegnap este nem álltunk egy oldalon. Én finneknek szurkoltam. És holnap is nekik fogok.

Mondjuk azt elismerem, hogy az oroszok játszzák az egyik legszebb hokit (nem ez mai csapat, hanem úgy általában)


Azért kérdeztem, hogy milyen alakod van, mert azért annak ellenére hogy hokizol azért ez is számít. Nem mindegy, hogy nagydarab testes lány vagy, vagy egy nőies alkat. Pályán kívül amúgy nőies vagy? Csajos cucc? Smink? Köröm? Stb?

Nekem még sose volt jégkorongozó barátnőm, (sőőőt nem is ismerek egyet se, de még csapatot sem tudok mondani) de alapból engem nem zavarna ha hokizna a barátnőm. Legalább lenne közös téma. Csak aztán vigyázzon az arcára! Fogatlan, ferde orrú lányok annyira nem a kedvenceim.

2011. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
A szoknya ok, de smink és köröm nem szokásom. Nem vagyok nagytestű, inkább átlagos és nem fog hiányozni 1 fogam se, mert nekünk, lányoknak kötelező a teljes arcvédő (rács/plexi)
2011. máj. 14. 21:56
 14/19 anonim ***** válasza:

Ez nem a te hétvégéd (és nem az oroszoké).


Nem akartalak megbántani a kérdéssel. Csak megkérdeztem, hogy azért hogy nézel ki. Mert azért az sem mellékes a jégkorong mellett.

A göbe orrot, meg hiányos fogsort pedig egyáltalán nem rád gondoltam. Azért ez nem ritkaság a jégkorongozóknál. De most már tudom, ti teljes plexiben játszotok.

Te milyen szinten vagy ebben a sportban? Jövőre mész Ljubjanába, ott leszel a csapatban?


Sok sikert a sportban! És azért vigyázz magadra, ne törd össze magad!

(Még egyszer csak azt tudom mondani neked, hogy szerintem a hoki nem lehet hátrány a pasiknál.)

2011. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem bántottál meg, am. még nem olyan szinten vagyok h L.-ba mehessek. :D

2011. máj. 16. 16:28
 16/19 anonim ***** válasza:

Majd akkor a Ljubjana utáni vd már a tiéd lesz. Felfedeznek mint Granlundot (bár róla már 1,5 éve úgy írtak mint a finnek új csodagyereke).


Hol játszol? Hol van egyáltalán női hoki Magyarországon?

2011. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Van több női csapat is, de ha elárulom melyikben játszom, akkor már nem anonim az oldal. :)
2011. máj. 16. 21:48
 18/19 anonim ***** válasza:

Hát ha elárulad volna, hogy van X, Y és Z városban egy-egy csapat,pesten meg még plusz 3-4 abból még nem derült volna ki hogy te melyikben is játszol.

Mindegy majd megézem a jégkorong szövtség oldalán, hogy milyen a magyar női hoki.

Sok sikert sportban és a pasik terén. Nyugi fogsz olyan srácot találni akinek te leszel a legszebb lány és ott fog izgulni érted mined mecseden. Vigyázz magadra!

(Női hokiban van verekedés?)

2011. máj. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Pesten, Székesfváron, Miskolcon, Dunaújv.-ban 2, meg még lehet máshol is csak én nem tudok róla.

Aranyos vagy, köszi a biztatást! Am. igen, nálunk is van verekedés, de nem olyan gyakori, mint a fiúknál, de előfordul.

2011. máj. 17. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!