Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmemmel (lány) már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmemmel (lány) már sokszor feküdtem le 5 éve és szeretnék neki egy olyan emlékezetes éjszakát, hogy utánna túlmenjen a csúcson is. Tudtok tippeket adni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 21:08
 1/3 anonim válasza:

Én biztos hogy mondanám neki hogy jöjjön el hozzánk, és mire este jön addigra romantikus világitás(gyertyák), zene valami relax (streets of philadelphia) meg egy kis masszirozás, csokolgatás, aztán szép lassan húznám... aztán a többi jön majd ugyis:D nekem ez a kedvencem:D

Irj hogy tudtam e segiteni! :D

2011. máj. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben!még két hét és itt lesz :D
2011. máj. 19. 20:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudtál segíteni,köszönöm neked!
2011. máj. 24. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!