Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy "Carpe diem" típusú srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "Carpe diem" típusú srác mellé milyen lány illik?

Figyelt kérdés

Egy olyan típusú srác mellé,aki azt vallja hogy egyszer élünk,mindent ki kell próbálni,és minden hülyeségben benne kell lenni,szóval egy ilyen sráchoz milyen típusú lány illik szerintetek(!)?


Másik kérdésem pedig(nincs kedvem 1 órát várni:D)az lenne hogy szeretitek azt ha egy lány szereti a focit,a forma-1-et,veletek együtt nézi,és benne van az úgymond "pasisabb" dolgokban is?vagy ez inkább zavaró?


Kort írjatok.Köszönöm!:))


2011. máj. 13. 22:39
 1/10 szamóca. ***** válasza:

1. vagy ugyanolyan, vagy aki jól tolerálja és nem akadályozza semmiben.

2. nem baj.

2011. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj :D ha lenne barátnőm és szeretné nézni a focit akkor én is nézném vele :D magamtól nem szoktam :DD (19/fiú)
2011. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A srác mellé egy apáca illik reggelre és estére egy parti cafka. De semmiképp tartós kapcsolat.


Azok a lányok akik benne vannak a pasisabb dolgokban inkább csak barátok, mint nők. Esetleg szexbarátok, de ezt most hagyjuk.

21

2011. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. Ugyanolyan. Semmiképp sem otthonülős.

2. Nem. Abszolút nem nőies. Ne viselkedjen úgy, mint egy fiú. Nagyon kiábrándító és nagyon zavaró. Akármennyire tetszik egy lány, ha ilyen lenne, onnantól lezárnék vele mindent. Nem tudnék rá nőként tekinteni. Ez van.


22/f

2011. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az illető nem egy partyarc típus,ha erre gondoltál,korántsem!Nem olyan típusú mint a mai 15-16 éves gyerekek,egyrészt mert idősebb is pár évvel,meg nem olyan típus,és punktum:)


A másik kérdéssel kapcs. meg rátapintottál a lényegre,mert én is így gondolom hogy aki lány létére szereti a pasis dolgokat,azokat általában a férfiak barátként kezelnek...

2011. máj. 13. 22:52
 6/10 A kérdező kommentje:

a 2.kérdést kicsit kifejtem:)

szóval szereti a sportokat,a focit,a forma 1-et,a bokszot,a sört,szereti a kicsit alpáribb stílusú vicceket,és nem olyan kis kényes,ha letörik a körme,nem sírja el magát,de ettől függetlenül tud nőies is lenni,szeret öltözködni,vásárolni,szeret sminkelni.remélem így már érthetőbb:)

2011. máj. 13. 22:55
 7/10 anonim ***** válasza:

2 kifejtése:


szóval az összes rossz tulajdonság neki jutott osztályrészül. Így már barátom sem lehet ,csak haver max.

2011. máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2: miért miért mondjátok, hogy ez akkora nagy baj??? egy csomó lány szereti a forma1-et és gyakran jár edzésekre, tök jó az alakjuk így. szerintem nem lehet így bekategorizálni, hogy aki ilyen, és nem egy hidrogénszőke p*csa, akkor az MAXIMUM havernak jó. Istenem.... :S
2011. máj. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
MHÁTOLCSEHH KRESZTENAHH^^
2011. máj. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 23:31


A gondolkodásodban a baj ott van, hogy a világ nem csak fiús lányokból és hidrogénezett plázacicákból áll.

Van a kettő között a normális, az arany középút: a normális nő.


De látom ez magas egyeseknek.


És egy fiús lány akkor sem nőies. A természet és az evolúció nem véletlenül alakította ki a két nemet különbözőre. Lehet ennek ellentmondani, ennek ellenére nem valószínű, hogy évmilliók munkája vagy többmillió ember téved...

2011. máj. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!