Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy lány édes és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy lány édes és bájos? Viselkedésre is értem, és NEM a "cukcsíí láwcsii" típusú affektáló és undorító plázacicákra gondolok most!

Figyelt kérdés

A "szexis", vadmacskás viselkedést még csak-csak körül lehet írni, mindenki tudja, milyen az igazi csábos pillantás, illetve a szexi mozdulatok.

De ezt valaki meg tudja nekem magyarázni, mitől lesz egy lány édes és aranyos? Akire egyből azt mondod hogy igazi "cukifalat" :D (Próbálom körülírni a dolgokat:D)

Persze tegyük fel hogy a lány szép, így ki van lőve az a lehetőség, hogy "ha ronda, akkor tökre mindegy milyen" :D

Köszi mindenkinek előre és ezt komolyan kérdezem:) Tényleg érdekelne a dolog.:)

Külső illetve belső tulajdonságok is egyaránt jöhetnek!:)

18/L


2011. febr. 8. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha szégyenlős, ha sokszor elpirul.

Lehet kicsit naiv, de inkább az okos-édes csajokat bírom.


Amúgy: törékeny vagy átlagos alkat, nagyon alacsony, hosszú hajjal ( természetes színű )


ennyi jut most eszembe.

2011. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ugye eleve egy kislányosabb pofi,alacsonyabb,törékeny testalkat.viselkedésre meg vékony halk hanggal beszél,kicsit önbizalomhiányos,szégyenlős,de azért nem szerencsétlen semmirekellő.hát vmi ilyesmi.:-)
2011. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A válasz? Az, hogy a "cuki" nem egy alaptulajdonság. A cuki általában gyerekes kinézetre, éretlen felfogásra utal, és az is általában. Vannak pasik, akik kifejezetten erre buknak, de... Ha férfi lennék, nem bírnám elviselni, h a csajom úgy nézzen ki, mint egy nagyra nőtt óvodás, és személyes tapasztalatból mondom, hogy a halkszavú, önbizalomhiányos kis cukorfalatokat felőrlik a nagyszájú, feltűnési viszketegségben és uralkodási mániában szemvedő r*bancok. Szal ne legyél cuki. A cukiság sebezhetőségre utal és mindig van olyan, aki ezt kihasználja.
2011. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Na kedves utolsó köszi a magas színvonalú ELLENpéldát :D Már láttam :D És már réges-rég kiverte a biztosítékot.. azt hiszem a rendes eredeti magyar szövegben a "smaccantás" szónál akadtam ki végleg:D
2011. febr. 10. 19:54
 6/9 anonim ***** válasza:

hát nekem van egy barátnőm, aki magasabb mint én (174 vagyok), és mégis nagyon aranyos és (nem akarok ilyen szavakat használni, de mondjuk ki) cuki. Nem azon az idegesítő módon, hanem úgy, hogy legszívesebben megölelgetné az ember hogy jaj de édes :'D

tehát a lényeg, hogy nem kell egy lánynak feltétlenül picinek lenni ahhoz, hogy ilyennek tűnjön

2011. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értelek:D Én is ismerek ilyet, de olyat is aki direkt úgy öltözködik és hihhhhetetlen fejhangja van.:D Kicsit sem idegesítő...:D
2011. jún. 23. 12:27
 8/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok: ő normálisan öltözködik, nagyon tetszik a stílusa ^^ a hangja kicsit magasabb az átlagnál, de nem affektál, alapból ilyen :D nagyon aranyos hangokat is ki tud adni. a ,,cuki" dolgok iránt lelkesedik, de nem azon az idegesítő módon :DDD vicces beszólásai is vannak, amiken aztán nagyon röhögünk :D
2011. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rám mindig azt mondják, hogy bájos vagyok, mert hogy szép a tartásom, azt mondják, hogy balettos múltat feltételeznek a mozdulataim, állandóan mosolygok, nőies ruhákat hordok. Szeretem a csipkét, a pasztell színeket, a balerina cipőt, a ballonkabátot..
2012. szept. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!