Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelent ez az sms?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent ez az sms?

Figyelt kérdés
Ha kapnál egy sms-t azzal a szöveggel,hogy : " Néha megkaplak, néha nem értelek. Néha szeretlek, néha ki nem àllhatlak. Néha meg akarlak ölelni, néha eltaszìtanàlak. Amit tudok:Téged szeretni öngyilkossàg.." , akkor mire gondolnál, miért írta ezt az aki írta?
2011. máj. 14. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hogy szeret téged(vagy engem), de én nem mutatom, hogy szeretem őt, nem érdekel(vagy te)

érted?am ez nem ezotéria

2011. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, most vettem csak észre, h ebbe a kategóriába tettem, nem direkt volt. xD
2011. máj. 14. 18:22
 3/12 anonim ***** válasza:

Pedig egyértelmű :)

Szeret téged, de nem szabadna pedig

2011. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem azzal az utolsó szóval vigyázni kell...

a többiekkel értek egyet én is.

tudod, hogy ki írta?

2011. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy értelmezem, hogy aki írta ezt nekem, azt én kihasználom, és ő ezt csak most kezdi kapizsgálni. Ezt abból gondolom, hogy: néha eltaszítanálak - hiszen kezd rájönni hogy én kihasználom őt, mégis szeret.

Szóval úgy gondolnám hogy ez az illető belém szeretett, annak ellenére hogy nekem egyszer kellett, egyszer eldobtam magamtól, ő mégis jött és próbálkozott.

"Néha ki nem állhatlak" - szerintem ezt is azért írhatta mert tudja hogy nem érdemlem meg az ő szerelmét, de nem tud mit csinálni vele, ezért ki nem állhat engem azért mert én okozom neki ezt a fájdalmat, gyötrődést.

"Néha meg akarlak ölelni, néha eltaszìtanàlak." - Ezért mivel szeret, legszívesebben velem lenne, de csak úgy, ha én is viszonoznám ezt. De mivel nem viszonozom, ezért néha eltaszítana magától hogy ne okozzak neki még több fájdalmat. De erre képtelen hiszen szeret. Ezért pedig engem szeretni öngyilkosság számára, mert ezzel készíti ki magát lelkileg, hogy odaadóan szeret engem, én pedig nem tudom eldönteni mit akarok, és ez nagyon fáj neki.


Nekem ez a "sztori" ugrott be erről az sms-ről. Egyébként meg tényleg nem ide kellett volna írni az ezotériába, de nekem igazából mindegy :)

2011. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, az illető labilis...
2011. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

a 18:28-as válasz írója tökéletesen eltalálta a lényeget!

Én írtam az sms-t. Szeretek valakit, már egy ideje, viszonyunk is volt, de ő nem akar kapcsolatot. Eleinte én se akartam, jó volt, ami volt, aztán megszerettem. Valami történhetett időközben, egyre kevesebbet találkoztunk/beszéltünk. Februárban találkoztunk utoljára, telt az idő, én nem felejtettem őt el, de zaklatni sem akartam. Aztán 2 hete elmentem egy koncertre, jól éreztem magam, éppen mondtam barátnőmnek is , h kezdem úgy érezni h kezdek túlleni rajta.. Nem sokkal később észrevettem, hogy van egy nem fogadott hívásom tőle. Pedig 2 hónapja semmi hírem nem volt felőle. Ekkor rájöttem, h egyáltalán nem vagyok túl rajta. Később visszahívott , ő is lejött a helyre ahol voltunk, majd nála aludtam. Nem történt semmi közöttünk, történhetett volna, de bennem volt, h kitudja h mikor látom megint újra , és nekem ő ennél többet jelent. Filmeket néztünk, meg beszélgettünk, aztán hazajöttem.

Egy héttel később találkoztam barátnőmékkel , és nem bírtam ki h ne keressem. Átmentem hozzá, a lakótársaival házibuliztunk, ott is aludtam. Az alkohol kihozta belőlem, és mondtam neki, hogy szeretlek, és hogy téged szeretni öngyilkosság.. Mondta, h tetszik neki ez a mondat, és mosolygott. Mondogatta h olyan jó, hogy ottvagyok, és h úgy örül nekem. Sajnos eléggé ittas volt, az az érzésem, h az alkohol beszélt belőle, ha annyira hiányoznék neki kereshetne gyakrabban.. Fel is hoztam neki amúgy, h ehhez képest nem keresel. Mondta h 2x is volt h áthívtak, de én offoltam őket. Ez igaz, de a haverja hívott fel. Elmondtam h azért nem mentem akkor kétszer, mert ott volt a haverja is, és nemtudtam h most melyikük szeretné, h átmenjek, és ez nem mindegy. Máskor is hívott már fel, sőt amikoriban viszonyunk volt gyakrabban, úgyhogy biztos nem olyasmiről van szó, h nem mert felhívni , amúgy sem ilyen nyámnyila. Szóval múlthét szombaton, pont ma egy hete mondogattam neki, hogy szeretem, különösebben nem reagált, mosolygott, és úgy tűnt mintha jólesne neki, hogy ezt mondom.. Reggel megkérdeztem h emlékszik e, h miket mondtam neki este? Aztmondta h van amire igen. Kérdezgettem , h mire, de nem válaszolt, vagyis kitérő válaszokat adott, de mosolygott közbe.. szóval úgy éreztem, h emlékszik , h elmondtam h szeretem. De szerintem amúgyis látszik ez rajtam.Gondolom a kitérő válaszok nem véletlenek, valószínűleg okkal kerülte a témát. Tegnap elhívtam szintén, írta h nincsen pénze, úgyhogy kihagyja , majd megköszönte h elhívtam. Igazából annyit írtam neki, hogy ma este valami? Ez akár lehetett volna nála filmezés, mint máskor is, ahhoz nem kell pénz. De nem akartam ezt már megírni neki, nem hülye, ha annyira velem akart volna lenni, magától is eszébe jutott volna, h nem kell pénz, ahhoz h találkozzunk.

Nekem meg rossz ez, hogy hónapok óta csak várok, és várok, és néha úgy tűnik mintha lenne remény.. néha viszont ellenkezőleg. Megírtam neki ezt az sms-t, és úgy döntöttem , én nem keresem többet. Tudja mit érzek, és azt is, h hol talál..

Azért írtam ki a kérdést, mert kiváncsi voltam, hogy kinek h jön le az sms lényege x)

Hozzátenném, h természetesen erre nem reagált..ezt utálom a legjobban, ennél még az is jobb, ha elküld melegebb éghajlatra..

2011. máj. 14. 19:12
 8/12 A kérdező kommentje:
Jahj, visszaírt..
2011. máj. 14. 19:50
 9/12 anonim ***** válasza:
mit írt? (ha szabad kérdezni)
2011. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ezt: "Az öngyilkosság a problémák elől való gyáva megfutamodás, értelmetlen, és szégyenletes , ne akarj ilyen tulajdonságokat!"


Azthittem h félreértelmezte az sms-em és azthiszi h öngyilkosságra készülök, éppen válaszolni akartam neki, de felhívott. Mondta h nem fordult meg a fejében h ilyen terveim lennének. Felhozta h fussunk össze, beszéljük meg személyesen a dolgokat. Átmentem hozzá, semmit nem mondott ezzel kapcsolatban, youtubeon néztünk videókat. Én nagyon álmos voltam, úgy gondoltam h ha este nem hozza fel, akkor majd én reggel rátérek a témára, mert pontot akartam tenni az i-re.

Megnéztünk 1 filmet , majd aludni készültünk. Egyszercsak átölelt, simogatott, a végén lefeküdtünk. Azthittem ez jót jelent, mivel az utóbbi 2 szombatot is nála töltöttem, akkor ittas is volt, mégsem kezdett ki velem.. És ugye ő tudta , h én szeretem, és ezért megyek át, h ezt tisztázzuk , ezután azthittem h pozitív h közeledik felém.

Majd később közölte h sajnálom, kihasználtalak, én nem szeretlek téged, és nem szeretnék kapcsolatot.

Mondta h lelkiismeretfurdalása van amiért kihasznált.

Nagy pofáraesés volt ez, és most borzasztóan rossz, de annál a bizonytalanságnál, ami ment itt hónapok óta jobb..

2011. máj. 15. 20:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!